Vyhodnocení soutěží: Závod týmů a MČR klubů

od | 9. 10. 2017 | Soutěž

Během podzimní části O-sezony jsme si pro vás nachystali hned dvě soutěže. První z nich byla tematická k Českému závodu týmu, který budou chystat 28. 10. pořadatelé z JPV na Suchém. Druhá soutěž byla tipovací, ptali jsme se vás na čas vítězného dospělého družstva na MČR klubů.

Český závod týmu

Hlavní informace o Českém závodu týmu jsme vám psali již v zadání soutěžní otázky. Od té doby již uplynulo dost vody a máme tady další dávku informací. Tou hlavní je, že se závod přesunul na Den vzniku samostatného československého státu, tj. na 28. října. Organizátoři museli přesunout termín kvůli termínové kolizi s myslivci.

Další novinkou je oznámení délek trati. Matthias Kyburz dostal zadání, aby tratě byly zhruba na 85% délek těch švýcarských, což u mužů znamená pěkných 13 km.

Poslední důležitou informací je, že se již můžete přihlašovat na ORISu,

V naší soutěži jsme se vás ptali, kolik medailí (individuálních i štafetových) vyhrál Matthias Kyburz na MS a ME v letech 2016 a 2017? Správná odpověď je 5: EOC 2016 (zlato middle + sprint), WOC 2016 (zlato middle, stříbro sprint + štafety).

Výherci soutěže:

CHC9701 Ladislav Semrád
LPU0203 Ondřej Pipek
ZLH7001 Tomáš Novotný

Výhercům gratulujeme, na e-mail jim přijde informace o výhře.

Soutěž s INOV-8

Druhou podzimní soutěží byla soutěž o běžeckou ledvinku Race Pro 3 a kšiltovku Race Elite Peak od firmy Inov-8. V tipovací soutěži, která byla součástí předstartovní horečky na MČR štafet a klubů, jsme se vás ptali na čas nejlepšího dospělého družstva v nedělním závodu. Konkrétně zadání soutěžní otázky znělo takto: Jaký celkový čas (v celých minutách) bude mít nejlepší dospělé družstvo na letošním pěším MČR družstev? Jak asi víte z našeho zpravodajství, případně z výsledků, čas vítězného družstva byl 291:03, pro naše účely teda 291!

Statistika všech tipů

Dorazilo nám do redakce přes padesát odpovědí. Dokonce dva lidé trefili správnou odpověď. Rychlejší při odpovídání byl Jakub Procházka (SOP9903), který vyhrává běžeckou ledvinku Race Pro 3. Pomalejší při psaní odpovědi byl Vít Koštejn (DOK9800). Ten vyhrává kšiltovku Race Elite Peak.

Oběma výhercům gratulujeme, o výhře budou informováni e-mailem.