Soutěž s INOV-8 Trailtour: Výsledky

od | 13. 6. 2017 | Soutěž

Na začátku června jsme vyhlásili soutěž s firmou INOV-8, resp. jejich trailovou výzvou plnou zážitků – TrailTour. TrailTour byla původně koncipovaná do konce července, ale autoři se výzvu rozhodli prodloužit až do 15. září. 

Celá soutěž probíhala na našem Facebooku. Základním předpokladem k výhře bylo, abyste byli, nebo se stali fanouškem naší Facebookové stránky. V soutěžním příspěvku, který jste měli za úkol sdílet, jsme se vás ptali “Jaký je součet převýšení tří královských etap trailtour?” Správnou odpověď (3 430 m) napsal nejrychleji na první pokus Lukáš Hovorka (LPU9001), který se tak stal vítězem ledvinky INOV-8 Race Pro 3. Jakub Glonek byl se správnou odpovědí sice ještě rychlejší, nicméně předtím tipl špatnou odpověď. A podle pravidel soutěže platí první odeslaná odpověď.

Slíbili jsme, že vylosujeme ještě jednoho šťastlivce, který vyhraje multifunkční šátek INOV-8 WRAG twin pack, nebo kompresní návleky INOV-8 RACE ULTRA Calf Guards. A šťastnou vylosovanou výherkyní se stává Alena Neradová (LIT8551). Gratulujeme!


INOV-8 TrailTour

Běháš.

Objevils to kouzlo, energii, smyslnost, návykovost a krásu běhu, bez které si už dnes nedokážeš představit svůj život. Postupně se zlepšuješ, posouváš se vpřed a cítíš tu výraznou změnu v tvém životě. Najednou je živost pestřejší, barevnější, zábavnější, hravější,… neuvěřitelná energie.

Nastal ale čas, posunout se do dalšího levelu…

Vlastní poznání a objevování vždycky nejvíce posouvalo civilizace vpřed. Neošlapávej stále tu stejnou cyklostezku, na které poznáš maximálně novou kočku s hezkým zadkem. Objevuj. Objevuj své vnitřní limity, objevuj nové kouty nejen našich zemí, objevuj tu neuvěřitelnou a nevyčerpatelnou energii, kterou nám příroda dává. Objev ranní východ slunce na hřebeni hor, kýčovitý rozhled do té naší nádherné zahrádky nebo západ slunce za siluetou dalšího hřebene. Objev v sobě nový rozměr, sbal své kamarády a vyraž poznat něco nového, načerpej energii do dalších dní, vykolej trochu své každodenní rituály a posuň se zase o kousek vpřed. Svět přeje odvážným. Neboj se, stačí se jen rozhodnout…

Přehledová mapka jednotlivých trailů.

V rámci trailové série TRAILTOUR jsme připravili 48 etap, kde můžeš zažít a ochutnat různé formy trialového běhu. Jsou zde etapy v příměstských lesích, ryzí horské etapy, technické traily, ale také tvrdé etapy na hraně skyrunningu. Vyber si a vyběhni. Je jen na tobě, jestli vyrazíš jen na jednu etapu nebo procestuješ celou TRAILTOUR. Je jen na tobě, který den a čas si zvolíš. Dobrodružství a poznávání je návykové. Startujeme 27.4. a končíme 15.9. Po vzoru Le Tour hodnotíme celé etapy a jako bonus také vložené vrchařské prémie… Vítězové celé TRAILTOUR se mohou těšit na 3-denní pobyt s ryzím běžeckým programem v anglickém národním parku Lake District, včetně návštěvy centrály inovejtu (duben-květen 2018), další pak na bohatou tombolu ve které je také 1 ticket na 3 denní pobyt v Lake District.


 

0 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Dnes je 20. 6. 2024
a svátek má Květa.