Adventní kalendář ’21: 20. den – Grand Prix Silesia

od | 20. 12. 2021 | Soutěž

To už je dvacátého? To nám to letí… V srdíčku nám stále buší vzpomínky na letošní Mistrovství světa, tak se na něj pojďme ještě v jednom úkolu podívat. Sloganem dnešního úkolu je #BUĎDOBRO!


Grand Prix Silesia 2022

Tradiční letní závody Grand Prix Silesia připravují opavští pořadatelé na netradičně pozdější termín na konci července, konkrétně 29. – 31. 7. 2022. Závody se uskuteční lesích u obcí Skřípov a Leskovec, které se nacházejí na jihovýchodním konci okresu Opava. Stejně jako loni na závodníky čekají 4 etapy. Tři technické krátké tratě a jedna zkrácená klasika. Závody proběhnou v prostoru mapy Bleška, která byla naposledy vydána v roce 2005. Závodníci se stejně jako loni mohou těšit na náročné porostově členité pasáže v kombinaci podmáčenou půdou a množstvím melioračních rýh. Mapy zpracovává Petr Mareček

Ukázky ze staré mapy (2005)

Pořadatel Grand Prix Silesia daroval do soutěže 2x startovné.


Výsledky z přechozího dne (poznávačka dresů):

Dres 1 – TZL
Dres 2 – LTP
Dres 3 – BOR
Dres 4 – DKP
Dres 5 – JJN
Dres 6 – PGP


Dnešní úkol: Rok 2021 se na české orientační scéně točil okolo nejvýznamnější akce posledních let – Mistrovství světa v orientačním běhu v Doksech. Do akce se zapojilo 358 pořadatelů a dobrovolníků a o nich to dnes bude.

Poznáte vybrané členy pořadatelského týmu? Zajímá nás vždy správné jméno, příjmení a pozice, kterou při MS zastával/a.


Pravidla soutěže

0 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Dnes je 23. 5. 2024
a svátek má Vladimír.