Adventní kalendář ’18: 18. den – Bike-O-Challenge
Dnes je 23.01.2022

Soutěž | 18.12.2018

Jak se Vám líbil včerejší úkol v trail-o? Dnes si procvičíme o-angličtinu. Nejprve se ale podíváme na dnešního sponzora, kterým je letní závod Bike-O-Challenge 2019.


Bike-O-Challenge, 20.-21.7.2019

2. ročník BIKE-O-CHALLENGE uspořádají pořadatelé pod vedením Mirka Kaliny o třetím červencovém víkendu s centrem v Hamru na Jezeře (Podještědí, Máchův kraj). Stejně jako v prvním ročníku budou závody navazovat na tradiční BIKE ADVENTURE, které si dává typickou roční pauzu, formát závodu tedy opět sobota 6 hodin a neděle 4 hodiny. Počítat můžete opět s kvalitně zrevidovanou cykloturistickou mapou a elektronickým ražením kontrol, tedy kvalitu, na kterou jste od nás zvyklí. Těší se na vás členové SPORTICUS team pod vedením Mirka Kaliny.

Výsledky pondělního trail-o:

Včerejší trail-o většině soutěžícím určitě zamotal hlavy, i když řešit úlohu od počítače je bezesporu náročnější než být přímo na místě, tak výsledky jsou neúprosné. Níže jsou správné odpovědi:

Kontrola 1 – E
Kontrola 2 – D
Kontrola 3 – Z
Kontrola 4 – Z
Kontrola 5 – Z


Máte rádi křížovky? Pokud ano přijdete si dnes na své. Dalším dílkem naší adventní skládačky je totiž křížovka s orienťáckou tématikou v angličtině. Oprašte slovníky, vyhrabejte staré bulletiny ze zahraničních závodů a nebo se zeptejte kamaráda pobývajícího za hranicemi. Příjemnou zábavu.

 

Pravidla soutěže

Facebooktwitter


 1. Petr Horvát says:

  U té K2 jde prosím podle čeho poznat, jestli je ta kontrola zapíchlá mezi hustníkem a zelenou tečkou (D) nebo mezi hustníkem a výrazným stromem (Z)?

 2. pakuo says:

  Podle ničeho .-)
  Tedy když pomineme zběsilé metody jako třeba porovnání zdánlivé velikosti lampiónů v různých vzdálenostech.
  To chce prostě objet pár závodů a nabrat zkušenosti. V tomto konkrétním případě se
  hodí zkušenost, že dotazy na špatnou pozici (Z) bývají snáz rozpoznatelné než tu. Tedy, že rozdíl mezi správnou a špatnou pozicí je markantnější.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *