Adventní kalendář ’18: 13. Den – Orienteering Adventure
Dnes je 19.01.2022

Soutěž | 13.12.2018

Je vidět, že ve Vás dřímou talentovaní básníci a básnířky. Dorazivší básničky redakci pobavily a namotivovaly na další dny příprav adventního kalendáře pro Vás. Dnes Vás čeká klasický úkol – hledání map a informace k nim. Vybraný výherce z Vašich řad může vyhrát startovné na závody Orienteering Adventure. 

Orienteering Adventure, Špindlerův Mlýn 7. – 11.8.2019

Novinkou příštích letních prázdnin bude zajímavá akce v našich nejvyšších horách Krkonoších – Orienteering Adventure. Závody s centrem ve Skiareálu Svatý Petr ve Špindlerově Mlýně nabídnout celkem 5 různých etap – sprint, krátkou trať, downhill klasickou trať, krátkou trať a závěrečnou zkrácenou s hendikepovým startem. Atraktivitu celé akce zvyšuje vložený noční sprint a štafetový závod s občerstvením přímo v lyžařském areálu. V etapě 3 a 4 budou mít navíc závodníci možnost vyjet na start lanovkou. Krásná horská příroda a mnoho turistických zajímavostí v okolí nabízí příjemné vyžití i pro čas mezi jednotlivými etapami.


Výsledky 12. dne

Básničky byly hodnoceny jasným pravidlem – půl bod za vánoční téma a půl bod za téma OB. Ukázka níže je dnes místo výsledků…

Vánoční deprese
Po sněhu ani památka a mráz v nedohlednu,
proč nemůže kalendář O-news pokračovat i v lednu?

Severská část redakce vzkazuje autorovi humoresky, ať vezme pekáč a dorazí – Turnov, Chrastava, Jablonec i Liberec hlásí sněhu kupy, Jizerská o.p.s , že budou poprvé upravovat běžecké tratě.  Zima už snad opravdu začala.


Vaším dnešním úkolem bude na níže uvedených mapách s tratěmi zjistit, kdo na nich vyhrál.  Tedy nejprve si vzpomenout, kde se běželo na této mapě a poté najít vítěze konkrétní tratě na obrázku. Všechny mapy pochází z MČR nebo ŽA, teď už ale konec nápověd a hurá do toho. Upozorňujeme, že vždycky danou trať někdo vyhrál.

Pište příjmení s diakritikou .

A) Kdo vyhrál na této trati?

B) První místo na trati bral/a?

C) Vavřín pro vítěze z trati si odnesl/a?

D) Na nejvyšší stupínek na trati vystoupal/a?

E) Nejrychleji trať oběhl/a?

F) Vítězství ukořistil/a?

 

Pište příjmení s diakritikou .

Pravidla soutěže

Facebooktwitter


  1. -ury- says:

    Budou zveřejněný všechny díla? Ať se taky pobavíme 🙂

  2. jetam says:

    Připojuju se k poptávce

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *