Vánoční balíček od Žaketu

od | 24. 11. 2020 | Fenomén, Orientační běh

Nakladatelství a tiskárna Žaket, která krom jiného tiskne i mapy nebo startovní čísla pro orientační běh, připravila speciální Vánoční balíček COVID-19. O co jde?

“Naše úžasná vláda, která je řízená jako firma, řeší vše formou balíčků. Asi jsme nad nimi jako podnikatelé a malé firmy měli jásat, ale bohužel mnoho pozitivního nepřinesly. Naše firma naštěstí není řízena jako stát (jinak by tu nejspíš dávno nebyla), přežila (zatím) všechny vládní nepodpory, a máte tedy jedinečnou možnost pořídit si náš vánoční balíček,” představuje myšlenku majitel Ivo Novák, který dodává: “Přinese Vám koronavirovou radost a pohodu až pod vánoční stromeček a ještě nás tím trošku podpoříte, protože problémy trvají dále.”

Balíček obsahuje špičkové hand made čokolády z produkce Passion Chocolate v balení 3 × 30 g (bílá, mléčná, hořká) ve speciálním „covid cover“ + 2 ×5 archů papíru (50 × 70 cm, 115g KM) s vánoční mutací koronaviru!
Cena balíčku je 250 Kč (+ 130 Kč balné a poštovné).

Objednávejte můžete směřovat prostřednictvím formuláře ZDE, pokyny k platbě Vám přijdou mailem. Neváhejte, uzávěrka objednávek je 30. 11. 2020, sistribuce bude probíhat od 14. 12. 2020.

0 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Dnes je 18. 5. 2024
a svátek má Nataša.