Sudety Cup: Orienťák ve stolových horách

od | 26. 4. 2022 | OB ve světě, Orientační běh

Máme duben, sezóna se nám po letech omezení hezky rozběhla, a tak je čas se poohlédnout po nějakém tom programu na léto. Chcete vyrazit za orienťákem do zahraničí, ale nechce se vám cestovat daleko? Máme pro vás pozvánku na druhý ročník polských vícedenních závodů Sudety Cup, které se tentokrát uskuteční v unikátní polské pískovcové oblasti Stolových hor (Park Narodowy Gór Stolowych) jen kousek od Náchoda.

Po loňské úspěšné premiéře se i v roce 2022 plánuje čtyřdenní letní pohodový závod Sudety Cup. Tentokrát však vymění nacucané bažiny polské strany Orlických hor za nedaleké Stolové hory. Národní park Stolových hor je hned přes hranici od Broumovska a nabízí jednu z mála polských pískovcových oblastí. Přesto tak odlišnou od těch českých. Všechny etapy jsou do 25 km od hraničního přechodu v Náchodě. “Panenské terény, které noha orienťáka nepoznala, už na vás čekají. Závody začnou skalním middlem a skončí stejně tak. Slovo “skály” bude znít ročníkem 2022 na tisíckrát, nenechte si tuto akci ujít!,” lákají hlavní pořadatelé Wojtek Dwojak & Jacek Morawski.

“Na 60% aktuálně přihlášených účastníků je z Česka, takže určitě je to závod, kde můžete potkat spoustu kamarádů.”

“Na 60% aktuálně přihlášených účastníků je z Česka, takže určitě je to závod, kde můžete potkat spoustu kamarádů. Již jsme zveřejnili parametry tratí a připravili pro letošek novinku. Startovné je možno platit i v českých korunách nebo v eurech, aby to bylo pro české závodníky snazší,” zve na závod jeho hlavní organizátor Wojciech Dwojak.

Termín přihlášek za nejlevnější startovné je 30. dubna 2022.

“Vklady jsou nastaveny věříme velmi přívětivě, 320 Kč pro děti a mladší dorost a 640,- Kč pro ostatní za všechny čtyři etapy při přihlášení do 30.4.2022. Samozřejmě je možno se hlásit i po tomto termínu a to až do 18.7.,” uzavírá Dwojak.

Web závodu

Bulletin 1.2

0 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Dnes je 20. 4. 2024
a svátek má Marcela.