Soutěž s tiskárnou Žaket

od | 12. 3. 2019 | Soutěž

Máme skoro čtvrt roku od Adventního kalendáře. Pojďme si znovu zasoutěžit, tentokrát trošku v jiném formátu. Partnerem dnešní soutěže je tiskárna a vydavatelství Žaket, kterou skoro každý orientační běžec zná, protože kromě jiného se zde tisknou o-mapy na největší závody na světě typu O-Ringen nebo mistrovství světa.


Pravidla jsou velmi jednoduchá. Stačí vyplnit a odpovědět správně na otázku ve formuláři níže a být na některé z těchto pozic v rychlosti správné odpovědi:
3. správně odpovídající: Autoatlas ČR A5 (rok vydání 2019)
15. správně odpovídající: Autotlas ČR + Praha A4 (2018)
40. správně odpovídající: Volné startovné pro tříčlennou štafetu na Klacky(10)Open v podvečer 19/6 v Praze
80. správně odpovídající: Autoatlas ČR A4 (rok vydání 2019)
Soutěž probíhá od zveřejnění článku až do pátku 15. března 2019 20:00. Každý účastník soutěže může hlasovat pouze jednou, každá další se automaticky maže. Pokud nebudou rozdány všechny ceny, bude oceněn (v tomto pořadí) i nejrychleji správně odpovídající a ten úplně poslední správně odpovídající v limitu. 

Žaket – kartografické vydavatelství a tiskárna

Žaket nabízí tisk a knihařské zpracování komerčních tiskovin, kalendářů, knih, map a autoatlasů, nástěnných map, dále tisk map a tratí pro orientační sporty na běžné i speciální vodovzdorné materiály, pro lokální i mezinárodní akce.
Vydavatelství disponuje vlastní mapovou průběžně aktualizovanou digitální databází, dobře využitelnou pro rychlé dodávky mapových výřezů a map klientům na míru pro jejich prezentaci.

Tisk mapy pro O-Ringen.


Soutěžní otázka: Jaké výročí letos v březnu oslavila firma Žaket?

Pravidla soutěže

0 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Dnes je 2. 3. 2024
a svátek má Anežka.