Soutěž s INOV-8 TrailTour

od | 1. 6. 2017 | Soutěž

O víkendu je na programu další závod INOV-8 CUPu, a tak jsme si řekli, že bychom s firmou INOV-8 mohli udělat malou soutěž o velké ceny. Oproti našim předchozím soutěžím bude jedna velká změna. Soutěžit se bude na našem Facebooku, zde se ale dozvíte kompletní informace.


INOV-8 TrailTour

Běháš.

Objevils to kouzlo, energii, smyslnost, návykovost a krásu běhu, bez které si už dnes nedokážeš představit svůj život. Postupně se zlepšuješ, posouváš se vpřed a cítíš tu výraznou změnu v tvém životě. Najednou je živost pestřejší, barevnější, zábavnější, hravější,… neuvěřitelná energie.

Nastal ale čas, posunout se do dalšího levelu…

Vlastní poznání a objevování vždycky nejvíce posouvalo civilizace vpřed. Neošlapávej stále tu stejnou cyklostezku, na které poznáš maximálně novou kočku s hezkým zadkem. Objevuj. Objevuj své vnitřní limity, objevuj nové kouty nejen našich zemí, objevuj tu neuvěřitelnou a nevyčerpatelnou energii, kterou nám příroda dává. Objev ranní východ slunce na hřebeni hor, kýčovitý rozhled do té naší nádherné zahrádky nebo západ slunce za siluetou dalšího hřebene. Objev v sobě nový rozměr, sbal své kamarády a vyraž poznat něco nového, načerpej energii do dalších dní, vykolej trochu své každodenní rituály a posuň se zase o kousek vpřed. Svět přeje odvážným. Neboj se, stačí se jen rozhodnout…

Přehledová mapka jednotlivých trailů.

V rámci trailové série TRAILTOUR jsme připravili 48 etap, kde můžeš zažít a ochutnat různé formy trialového běhu. Jsou zde etapy v příměstských lesích, ryzí horské etapy, technické traily, ale také tvrdé etapy na hraně skyrunningu. Vyber si a vyběhni. Je jen na tobě, jestli vyrazíš jen na jednu etapu nebo procestuješ celou TRAILTOUR. Je jen na tobě, který den a čas si zvolíš. Dobrodružství a poznávání je návykové. Startujeme 27.4. a končíme 31.7. Po vzoru Le Tour hodnotíme celé etapy a jako bonus také vložené vrchařské prémie… Vítězové celé TRAILTOUR se mohou těšit na 3-denní pobyt s ryzím běžeckým programem v anglickém národním parku Lake District, včetně návštěvy centrály inovejtu (duben-květen 2018), další pak na bohatou tombolu ve které je také 1 ticket na 3 denní pobyt v Lake District.


Tak pojďme k soutěži samotné. Soutěž probíhá podle pravidel. A co je vašim úkolem:

  1. Mít “Tohle se mi líbí”, případně dát “To se mi líbí” Facebookové stránce O-news.cz.
  2. Veřejně sdílet soutěžní příspěvek, který je zveřejněn na Facebookové stránce O-news.cz.
  3. Do komentáře soutěžního příspěvku napsat odpověď na soutěžní otázku: “Jaký je součet převýšení tří královských etap trailtour?” Královskými etapami se myslí ty, které mají ze všech největší převýšení. Jako relevantní se bere převýšení, které je udáno na webu www.trailtour.cz.

Soutěž probíhá od 1. 6. 2017 18:30 do 3. 6. 2017 18:30.

A o co hrajeme? Nejrychlejší správná odpověď vyhraje ledvinku INOV-8 Race Pro 3 v hodnotě 1500 Kč. Ze všech správných odpovědí pak vylosujeme jednoho soutěžícího, který si bude moct vybrat, jestli chce multifunkční šátek INOV-8 WRAG twin pack, nebo kompresní návleky INOV-8 RACE ULTRA Calf Guards.

Ledvinka Race Pro 3

 

0 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Dnes je 20. 4. 2024
a svátek má Marcela.