Sloupek reprezentanta: Karolína Kamenická
Dnes je 20.01.2020

Orientační běh | Sloupek reprezentanta | 20.09.2019

Dnešní sloupek reprezentantky pro nás sepsala členka reprezentačního družstva U23 Karolína Šik… tedy Kamenická. Dočtete se nejen o radostných okamžicích letošního roku, ale také o tom, proč  forma není úplně tam, kdy by měla být.

Dostala jsem za úkol napsat další sloupek reprezentanta. Trochu mě to zaskočilo, protože moje letošní výkony jsou hodně daleko od toho, kde by měly výkony reprezentanta být. Jak to? Jó, to kdybych věděla, tak bych se nezlobila. Už od zimy se mi neběhá vůbec dobře. I když by hlava chtěla, tak tělo stále říká ne!

Možná za to může poměrně hektický rok. Začala jsem studovat první ročník magisterského studia, kde nás rozhodně nešetřili. Ve škole jsem byla od rána do večera a psychických sil k pořádnému tréninku bylo málo.

Vyčistit si hlavu (foto: archiv KK)

K tomu jsem ještě začala ještě trochu pracovat, a i když v práci můžu být tak dlouho, jak sama uznám za vhodné, tak se mi to zdá dost vyčerpávající. Nechci ani myslet na to, jaké to bude s osmihodinovou pracovní dobou 😀

Dalšími, tentokrát mnohem příjemnějšími starostmi, byly přípravy svatby. Ty úspěšně vyvrcholily v červenci, kdy jsem řekla své ano, a do nové sezóny tak vstupuji pod novým příjmením.

Teď už mi nezbývá nic, než zaběhnout poslední letošní závody pokud možno se ctí a potom se vrhnout do tréninku, abych holkám na jaře byla opět obstojnou soupeřkou.

Karolína Kamenická

O uplynulém víkendu ve štafetách H21 (foto: Petr Kadeřávek)

 

 

 

 

Facebooktwitter


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *