Putování ke všem čertům přes Kutnou Horu

od | 18. 11. 2021 | OB v ČR

SOBové ze SOBSA vás zvou do Kutné Hory na netradiční orientační běh – Putování ke všem čertům přes Kutnou Horu aneb „ Pekelnej parkáč.

Jedná se o název skorelaufu na podporu pohybu v době adventu, zvláště toho orientačního.  Primárně je „ Pekelnej parkáč „ určen pro rodiny s dětmi, ale nevylučuje se účast všech věkových kategorií. Kontroly zde najdete poněkud netradiční, ba i poněkud „ zašité“, některé umístěné v terénu, některé v městské zástavbě. Počítejte i s nějakým tím převýšením v našich poddolovaných Stříbrných horách a pokud zavítáte v pozdním odpoledni či k večeru, orienťácký zážitek bude umocněn i o nasvícené památky města UNESCO.

Termín : 28.11.2021 – 6.1.2022 kdykoliv, pouze 2 kontroly v parcích mají časové omezení, zbylých 22 je bez časového omezení, celkem vás tedy čeká 24 kontrol.  Mapy  a startovní průkazky zdarma vydává Informační centrum Kutná Hora nebo Muzeum čokolády a čokoládovna Kutná Hora od 28.11.2021, na obou místech můžete i vystartovat. Více info. najdete brzy na www.sobsa.cz nebo www.oris.cz v sekci  všechny závody.

Na akci spolupracuje České muzeum stříbra, podporuje ji Město Kutná Hora a ČSOS.

V případě nepříznivé epidemiologické situace je připravena anticovidová varianta. V tom případě budeme mapy a startovní průkazky rozesílat na vyžádání elektronicky z adventak@email.cz

0 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Dnes je 1. 12. 2022
a svátek má Iva.