Připravuje se nová kniha Memories of the Winners

od | 25. 11. 2021 | Další, Fenomén, Orientační běh

V roce 2021 slaví IOF 60 let a uběhlo též 55 let od prvního mistrovství světa v  orientačním běhu. Jaroslav Kačmarčík, dlouholetý český reprezentant a mj. i zakladatel seriálu Park World Tour, přišel s  myšlenkou sestavit publikaci, která mapuje všechna mistrovství světa v  letech 1966 – 2021 pohledem těch nejlepších.
Jejich osobní příběhy jsou doplněny bohatým fotografickým doprovodem, mapami a výsledky. Ideu a způsob zpracování celé knihy prezentuje publikace, mapující všechna mistrovství světa uspořádaná na území Československa a České republiky, která byla vydaná u příležitosti WOC 2021. Můžete si ji prohlédnout ZDE.
Záštitu nad celým projektem převzala IOF, garantem obsahu je Jaroslav Kačmarčík, vydání, grafické zpracování, tisk a distribuce knihy jsou v  plné režii vydavatelství a tiskárny ŽAKET.
Kniha bude zpracována v angličtině, předpokládaný rozsah cca 450 stran, formát A4 v pevné vazbě a její vydání je plánováno na první polovinu roku 2022. Orientační cena je 79 EUR.
Před vydáním knihy je pro nás jako vydavatele důležité zjistit, jaký o ni bude zájem. Rádi bychom tedy požádali Vás, kteří byste o pořízení knihy uvažovali, o vyplnění formuláře. Na základě Vašeho zájmu pak budeme lépe schopni stanovit jak náklad knihy, tak její konečnou cenu. Všichni zájemci následně obdrží v  1. Q/22 přesnější pokyny jak k termínu vydání, tak i k platbě. Formulář bude aktivní do konce roku 2021.
Kniha je připravena tak, aby se případně mohla udělat její jazyková mutace. Pokud by tedy byl dostatečný zájem o českou verzi, zvážili bychom i tuto variantu. Prosíme Vás proto, abyste Váš případný zájem vyplnili do formuláře. Věříme, že Vás náš projekt mapující historii světového OB osloví.

0 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Dnes je 24. 2. 2024
a svátek má Matěj.