Předzávodní horečka – MČR HROB 2022

od | 4. 11. 2022 | Předstartovní horečka

Tradiční podzimní specialita a postrach všech trenérů výkonnostní mládeže je zpět! Přestože to tak dlouho nevypadalo, tak po skončení tuzemského MS v Rogainingu přišla radostná zpráva, že ani letos nebudeme o MČR HROB ochuzeni!

Kdy: 5.–6. 11. 2022

Kde: Osek u Duchcova

Kdo: Krušnohorský rogainingový klub Litvínov v čele s nezdolným Honzou Tojnarem

Web: https://hrob-2022.krk-litvinov.cz/cs/

Centrum: Klášter Osek; GPS: N 50°37.29175′, E 13°41.64012′

Kostel Nanebevzetí Panny Marie v klášteře (Wikipedia)

Terén: Terén čeká závodníky jako ostatně vždy nemilosrdný a kopcovitý. Východní svahy Krušných hor, místy liduprázdné, místy s vesničkami, s výrazným výškovým rozdílem. Kontrastovat tomu bude Mostecká pánev, hustě obydlená, industrializovaná, protkaná cestami a silnicemi. Fotky z terénu zde a zde!

Tento prostor čeká o víkendu na letošní odvážlivce

Formát: Dvouetapový orienťák dvojic s časovým limitem 6:30, v sobotu formou Freeorderu s hromadným startem, v neděli poté pevné pořadí kontrol se startem hendikepovým dle výsledků sobotních

Mapa: Speciálka pro HROB, měřítko 1:25 000, E = 10m, stav 10/2022. Tištěno na (vodě)odolném papíře Pretex

Očekávání: Jako každý rok, brutální, vyčerpávající, náročné mentálně i fyzicky, ale ultimátně krásné a hodné zopakování. Příhlášených je v tuto chvíli 188 týmů, tak doufejme, že všem vydrží do víkendu zdraví a motivace!

Kulturní vyžití: Pro ty, kdo budou v sobotu odpoledne schopni chůze, je k dispozici prohlídka Cisterciáckého kláštera. Večer v klášterním kostele vystoupí písničkář Petr Linhart.

Panorama závodního prostoru od Honzy Tojnara

Všem odvážným týmům držíme v závodě palce! Nezapomeňte si také příští týden přečíst naši reportáž o tom, jaké to vlastně bylo.

0 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Dnes je 16. 6. 2024
a svátek má Zbyněk.