Pravda o stěhování sekretariátu ČSOS – změna vizáže!

od | 2. 8. 2018 | Orientační běh

V minulém týdnu jsme vyzkoušeli čtenáře O-News.cz pořádnou novinářskou kachnou o stěhování sekretariátu ČSOS do severočeského Liberce. Ač by to redakci O-News.cz potěšilo, jedná se o vtip. Jak je to tedy doopravdy?

Pokud Vám nebyla nápadná adresa Orientační 2018, Liberec 460 01 ani výrok Jiřího Šubrta o tunelu Mrázovka (kterým dnes doprava opět frčí), mohli jste snadno uvěřit, že české orientační funkcionáře budete nově potkávat v severních Čechách a možná i na lyžích. Pravdou je, že v uplynulém týdnu probíhaly na sekretariátu stavební úpravy, které by měly celému prostoru dodat důstojnější a příjemnější podobu.

Stavební práce finišují. Foto. Pavel Štáfek

Nová vizáž sekretariátu nabídne příjemnější zázemí pro stálé pracovníky i dostatek prostoru pro externisty a návštěvy. “Z vedlejší kanceláře vytvoříme malou zasedací místnost. Konečně budeme mít důstojné zázemí pro zasedání představenstva nebo rozličná pracovní jednání,” uvedl generální sekretář Jiří Šubrt.

Úklidové práce. Foto: Pavel Štáfek

Stěhování a úprava kanceláře nabídly skvělou možnost projít rozličné archiválie ČSOS. Redaktoři O-News.cz byli při tom, takže se již můžete začít těšit na nové retro a metodické seriály inspirované materiálem, který jsme při stěhování nalezli.

Polovina beden nutných k přestěhování sekretariátu. Foto: Pavel Štáfek

P.S.: Hustník je naše bulvární rubrika. Sem tam si z něčeho musíme udělat srandu.

A zmíněná adresa? Stále stejná: Zátopkova 100/2, 169 00 Praha 6 – Břevnov.

0 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Dnes je 19. 5. 2024
a svátek má Ivo.