Orienťák je zelený sport! O-News.cz proto mění logo i web

od | 1. 4. 2022 | Hustník

Orientační běh je zelený sport, běhá se v přírodě, v lese, závodníci se chovají ohleduplně, nenechávají v lese odpad. A proč neděláme pro náš zelený sport trochu víc? O-News.cz mění logo i web!

Znáte to, přijedete na závody, rozhlédnete se kolem sebe a co vidíte? Žabiny v červené, barvě hněvu, Jizerky v černé vyjadřující smutek a tak bychom mohli vyjmenovávat dále a dále. Kam se poděla zelená? Nevím, ale během těchto pochmurných deštivých dní by zajisté rozzářila jarní les více než kdejaká jiná barva.

Z orienťáckého prostředí navíc mizí stromy – zatímco dříve byl strom skoro na každém orienťákovi, dnes už jsou stromy výjimkou… Někdo by mohl nabídnout, že strom si zachoval třeba největší orienťácký klub OK Lokomotiva Pardubice nebo třeba OK Chrastava, ale položme si zásadní otázku: „Není to málo?“

Logo O-News.cz se od 1. dubna 2022 převléká do zeleného kabátu a spolu s ním také web, který bude nyní plně reprezentovat orienťáckou přírodní náturu. Kromě toho jsme web vylepšili tak, aby byl přehlednější, články jsme přizpůsobili tak, aby byly lépe čitelné a čtenáři si užili maximální orienťácký zážitek i od počítače, mobilu či tabletu.

2 Komentáře

 1. Avatar

  Pekné, len tú zelenú by som dal tmavšiu, asi ako v logu OK Lokomotiva Pardubice.
  Táto ťahá oči.

  Odpovědět
  • Avatar

   1. duben 🙂

   Odpovědět

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Dnes je 19. 6. 2024
a svátek má Leoš.