Orienťácká knížka opět na scéně

od | 21. 9. 2022 | LOB, MTBO, OB v ČR, OB ve světě, Orientační běh

O-kniha, orienťácká ročenka, to je již pětiletý projekt ČSOS. Letošní O-kniha láká na více než 200 stran kvalitního obsahu a slibuje exkluzivní články o TOP akcích – máme mistra světa v MTBO, dvě medaile ze Světových her a štafetové stříbro z ME. O-knize 2022 jsme se podívali pod obálku.

“Letošní rok byl opravdu nadstandardně úspěšný, na vrcholné medaile z OB jsme již dlouho čekali a nyní se sen naplnil. A skvělé úspěchy chceme zvěčnit v O-knize, protože reprezentanti i fanoušci si to zaslouží,” upřesňuje editor ročenky Matěj Burda. Prozradil nám také další detaily ohledně náplně knihy. Celkem je plánováno 208 stran nabitých reportážemi, analýzami a rozhovory se závodníky. Úvod knihy se ponese ve znamení lyžařského orienťáku, nechybí ani článek o Olympijském festivalu, kde si orienťák vyzkoušelo přes 12 tisíc účastníků!

Co bude na obálce letošní O-knihy? My už nějaké indicie máme, ale rozhodne se až na začátku října.

O vítězství na Tiomile sepsal článek Miloš Nykodým, připraveny budou i skvělé reportáže o medailových úspěších v MTBO a trail-o. O Světových hrách v USA se rozepsal Vojtěch Král, velmi pěkné články jsou připraveny také o MČR na klasice v OB nebo o přípravě světových akcí v ČR v roce 2023. “Když se vše povede, poslední stránky knihy budou patřit listopadové části MS juniorů. To je ale ve hvězdách a čekáme na domluvu s knihárnou,” dodává Matěj Burda.

Nyní běží do 15. října předprodej O-knihy za zvýhodněných 400,- Kč. I poté lze knihu objednat, ale již za zvýšenou cenu (600,- Kč). Veškeré objednávky probíhají přes e-shop ČSOS. Distribuce objednaných a uhrazených O-knih 2022 se předpokládá na konci listopadu 2022. Kromě běžných způsobů doručení je možno O-knihu (případně další objednávky) vyzvednout osobně během O-víkendu 25. – 27. listopadu v Chotěboři, to je potřeba uvést do poznámky.

Objednávky o knihy 2022 – předprodej do 15. října

0 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Dnes je 23. 2. 2024
a svátek má Svatopluk.