O´Gala se kvapem blíží, my tančíme bez obtíží.

od | 16. 11. 2016 | Orientační běh

Loňský povedený ples, který se konal v Luhačovicích, jsme si zapamatovali jako představení valašských tradic – krojů, písní i tradičních nápojů. Rok 2015 je však minulostí a my se přesouváme do podhůří Orlických hor, do Ústí nad Orlicí, kde se uskuteční letošní vyhlášení nejlepších sportovců ČSOS. Pořádání si vzal na bedra pořadatelský tým z KOB Ústí nad Orlicí, v jehož čele stojí Kamil Koblížek. Ten nám prozradil, jaká úskalí skýtá pořádání plesu: “Motivací pořádat O´Gala bylo přilákat k nám do Ústí nejlepší o-sportovce a vyzkoušet si zase něco trochu jiného…Člověk řeší spoustu netradičních záležitostí, se kterými se při běžném pořádání o-závodů nemá šanci setkat. Výzdoba sálu, koordinace s moderátory, domluva s kapelou, požadavky na zvučení, doprovodný program,…ale je to zase zajímavá zkušenost.”

Chcete na O´Gala dorazit? Máme tu pro Vás odpovědi na nejčastější otázky:

Kam dorazit? Kulturní dům Ústí nad Orlicí (zde)

Kdy se vlastně ples koná? v sobotu 3. 12. 2016 (sál se otevírá v 17:00, program začíná v 19:00)

Jak tam dorazit? z Prahy, Liberce, Brna, Ostravy vlakem; z Jihlavy autobusem a vlakem

Jak se přihlásit? Přihlášky jsou nutné předem přes ORIS do 27. 11. 2016

Kde budu spát? buď v tělocvičně nabízené pořadateli (objednání přes ORIS) nebo v jiných zařízeních

“Zde (v tělocvičně) jsou sprchy, zrcadla a byť to bude v takových lehce polních podmínkách, věřím, že to nebude mít na vzhled účastníků plesu žádný vliv,” dodává hlavní organizátor plesu.

Před plesem samotným se uskuteční 2. kolo Zimní hradubické ligy, tzv O´Gala sprint. Závod s intervalovým startem v centru města, městské a sídlištní zástavbě. Přihlášky a další informace na ORISu.

A na co se můžete těšit?

Celým večerem bude provázet komentátorská dvojice Lenka Klimplová – Petr Kubásek, která rozluští hádanku – Kdo bude letos nejlepším sportovcem ČSOS. Na hlavním sále bude hrát k tanci kapela Josefa Vondráčka, v salónku DoDoDJ´s. “Doprovodný program se asi nebude příliš lišit od těch běžných plesových. Ale chystáme takové lákadlo do fotokoutku, kromě jiného zde bude i toitoi budka (pochopitelně prázdná) a návštěvníci se na ní budou moci vyfotit.. Snad je to zaujme a bude to pro ně zajímavé. A věřím, že toitoika bude prázdná i po skončení celé akce,” dodal na závěr Kamil Koblížek.
Více informací na webu akce.

toitoi-o-galaplakat

 

0 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Dnes je 20. 4. 2024
a svátek má Marcela.