Objev chotěbořské Hradčany! Kolik reprezentantů příští týden porazíš?

od | 16. 11. 2022 | Orientační běh, Závody

Chystáte se na O-Gala? Semináře trenérů a rozhodčích? Vyhlášení ankety sportovce roku? Tak proč si víkend trochu nezpříjemnit sportovní vložkou? V rámci předstartovní horečky Vám přinášíme vše, co chcete a potřebujete vědět o doprovodném závodě ve sprintu, který proběhne v sobotu v Chotěboři v rámci O-víkendu.

Vyber si svůj čas startu

Start pro veřejnost je chystán mezi 13:00 až 15:00, cca 400 metrů od centra – hotelu Fantazie. Každý ze startujících si dopředu může vybrat startovní vlnu, ve které by chtěl běžet. Na výběr je z 8 vln, každá po 15 minutách. Dopředu si tak můžete naplánovat celé odpoledne podle harmonogramu, který je zveřejněn na webu akce (odkaz).

Porovnej se s reprezentanty

Celkem je možné hlásit se do 8 kategorií, a to: H18, D18, H21, D21, H35, D35, H55, D55. Pokud se přihlásíte do kategorií DH21, můžete se porovnat s naší reprezentací, která se závodu zúčastní v rámci podzimního soustředění. Staviteli tratí je Marek Cahel (DH21) a Josef Sabol (ostatní kategorie). Pokud zvolíte tuto variantu, čeká na vás 4,4 km, resp. 3,4 km dlouhá trať ve městské zástavbě s výraznějším převýšením. I ostatní kategorie čekají moc pěkné tratě, pouze trochu kratší. Parametry jsou zveřejněny v ORISu.

Ukázky mapy

Přihlášky jen do pátku

Samotný cíl závodu je umístěn pár metrů od centra závodu. Po doběhnutí pak můžete rovnou pokračovat v seminářích, či se jít připravovat rovnou na ples. Pro závodníky ubytované v tělocvičně jsou připraveny sprchy s veškerým potřebným zázemím. Přihlášky jsou prodlouženy do páteční půlnoci, 18. listopadu. Tak neváhejte a pojďte si před večerní zábavou „dát trochu do těla“. 

Josef Sabol, ředitel závodu

0 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Dnes je 18. 5. 2024
a svátek má Nataša.