O-News.cz v soutěži Podcast roku

od | 24. 5. 2023 | Podcast, Soutěž

Již přes dva a půl roku je tu s námi O-News.cz Podcast, který pro vás připravují Dan Wolf, David Procházka a Honza Schulhof. A nyní nastal ten správný čas klukům za jejich píli poděkovat – pojďme podpořit O-News.cz Podcast v soutěži Podcast roku.

Hlasování v soutěži Podcast roku probíhá až do 5. června 2023. Kromě celkového pořadí bude O-News.cz Podcast bojovat také v tematické kategorii Sport. Hlasovat může každý, a to prostřednictvím hlasovacího formuláře umístěného na stránce www.podcastroku.cz. Hlasující zároveň soutěží o Sony Noise cancelling WF-C700N sluchátka a ECG bezdrátový reproduktor. Pokud si O-News.cz Podcast u vás vyslouží první místo, získá 5 hlasů do celkového hodnocení. Předem děkujeme za vaši podporu a netrpělivě čekáme na 15. června, kdy budou vyhlášeni nejlepší tvůrci ze všech kategorií.

Hlasování v soutěži Podcast roku

O-News.cz Podcast spatřil světlo světa na popud Honzy Schulhofa za zkrácené covidové sezóny 2020, kde se Honza tematicky ohlížel spolu s Danem Wolfem za proběhlými domácími závody za účasti přímých účastníků zpravidla z řad reprezentantů či medailistů. Bohužel časová náročnost přípravy dílů, prezenční natáčení, delší stopáž a tím i doba střihu se podepsala na tom, že celkem záhy došla šťáva. Druhá řada se podařila realizovat od podzimu 2022, do redakce nastoupil třetí moderátor / expert David Procházka, snížila se stopáž a podcast se tematicky více zaměřil na mezinárodní sezónu, nové trendy v orientačním běhu a další akce. Sice nepravidelně, ale stále se snažíme přijít s novým dílem. Pokud čas dovolí, chceme se více zaměřovat i na nadčasovější a metodická témata. Připravujeme díl o mapování, stavbě tratí, trénování a podobně. Tak držte palce a držte vlnu. Děkujeme za podporu a laďte O-News.cz na vašich podcastových platformách.

0 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Dnes je 6. 12. 2023
a svátek má Mikuláš.