O-News.cz O-Challenge: Týden 2

od | 23. 3. 2020 | Soutěž

76. Tolik bylo soutěžících v minulém týdnu. Výsledky a zajímavosti zveřejníme zítra. Děkujeme všem za účast a pojďme na zadání druhé výzvy O-News.cz O-Challenge, která bude probíhat po celou dobu nemožnosti konání jakýkoliv o-akcí. Přejme si tak, aby tato soutěž nebyla moc dlouhá.

Týden 2: Jarní pohár z druhé strany

Zrušili nám Jarní pohár! To byl podtitul minulého dílu a vlastně na to tak trochu navážeme. Ale jinak. Minulý týden jste byli v roli závodníka, dnes si zahrajeme jednak na stavitele a pokud to podmínky dovolují, tak následně vás nemine ani běžecká část.

Úkol 1: Vaším úkolem je postavit tříčlenné štafety kategorie D18 na Jarním poháru, který se však přemístil do vašeho nejbližšího lesa od domova, kde je o-mapa. Využijte jakékoliv pomůcky, můžete stavět v jakémkoliv programu nebo i ručně na papíře. Buďte originální, ale féroví!

TIP 1: Jak nafarstovat štafety? Může napomoci prezentace ze semináře rozhodčích ze Šternberku.
TIP 2: Jak postavit štafety v OCADu? Připomeňte si štafetový díl našeho seriálu “Tipy a triky v OCADu”.

Úkol 2: Vyberte si jednu z vytvořených tratí (variant) a tu si zaběhnete! Z vaší trasy pak buď pořiďte záznam GPS, fotku nebo alespoň nakreslete postupy! Nezapomeňte napsat svůj čas.

POZOR: Pokud jste v povinné karanténě nebo se situace v ČR změní, že nebude možné tento úkol absolvovat, pak nakreslete jen postupy a respektuje nařízení Vlády ČR!

Jak se zapojit do soutěže?

Výsledek vaší stavitelské i běžecké části vyfoťte, naskenujte či vyexportujte. Nahrát ho pak můžete na některou z platforem:
1) na váš účet na Instagramu s hashtagem #onewschallenge a označte v příspěvku náš nový profil @onewscz.
2) na váš účet na Facebooku a nezapomeňte hashtag #onewschallenge a můžete označit náš FB profil @Onews.cz.
3) neholdujete sociálním sítím? Pak využijte email soutěže: o-challenge2020@seznam.cz.

Nebojte se natočit i video, jak úkol plníte. Vždy ho označte hashtagem
#onewschallenge

Toto kolo končí v neděli 29. března 2020 ve 23:59, ze všech platforem vylosujeme a oceníme jednoho soutěžícího, který vyhraje koncentrovaný tekutý posilující nápoj s bylinnými extrakty Energoton. V průběhu týdne nebo po skončení kola může redakce O-News.cz také ocenit originální výsledek.

Tentokrát se soutěží o posilující nápoj s bylinnými extrakty Energoton.

Úvodní článek a pravidla soutěže

0 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Dnes je 16. 4. 2024
a svátek má Irena.