O-News.cz Live show na PP!

od | 24. 8. 2017 | Orientační běh

Už tomu je rok, co jsme spustili náš web, ale na nějaké velké oslavy zatím nebyl čas ani prostor. Rozhodli jsme se to ale napravit a připravit takový malý dárek pro Vás – naše čtenáře. Již od počátku jsme chtěli zaměřit náš web hlavně na věci, které na české o-scéně chyběly, jako pozávodní analýzy, rozbory postupů, metodické seriály a hlavně reakce závodníků a rozhovory. Rozhovorů jsme vám už zprostředkovali spousty, ale nyní jsme se rozhodli improvizovat a vyzkoušet novinku. Rozhovory, které budeme vysílat živě.

Tak se zrodil nápad na O-News.cz Live show a právě její první vydání Vám přineseme ku příležitosti oslavy prvních narozenin O-News.cz už tento pátek!

O-News.cz Live show

Kdy a kde: Pátek 25. srpna 2017, 20:00, centrum Pěkných prázdnin u Borku pod Troskami

Celá show bude přenášena živě na facebookových stránkách O-News.cz.

Pozvání přijali:

Pavel Kubátvynikající český reprezentant, který však letos přerušil sezónu a momentálně nereprezentuje. Jak je to možné? Na který závod nejraději vzpomíná? A jak se z malého fotbalisty stal výborný běžec?

Petr Klimpllodivod českého OB, který zastává tolik funkcí, že je ani nemůžeme jmenovat, abychom na některou nezapomněli, ale také nejpopulárnější český “o-bloger”, který informuje o všech novinkách ze světa OB. Jak to vidí Béďa po spuštění O-News.cz?

Jan Schulhofmuž, kterému když ujede tramvaj, tak si na ní počká na další zastávce. Jak ho napadlo uspořádat závod zrovna s tramvají, který se stal celkem populárním? A jak se vůbec tento dříve kovaný atlet dostal k OB a tak rychle se etabloval v o-světě?

Nemůžeme vyloučit ani další “nezvané” hosty a překvapení. Svůj prostor na otázky mohou dostat i diváci. Tak, pokud budete na PP neváhejte přijít v pátek ve 20:00 k improvizovanému studiu “airstream”, které bude kotvit v centru PP přímo pod hradem Trosky. A nebo se zapojte na Facebooku a pojďte s námi tvořit premiérovou O-News.cz Live show!

Jak to asi dopadne? Už v pátek sledujte náš Facebook od 20:00!

0 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Dnes je 16. 4. 2024
a svátek má Irena.