ME LOB: Model
Dnes je 28.01.2022

LOB | OB ve světě | Závody | 06.02.2017

Ve finském městě Imatra dnes závodníky čekalo první rozkoukání. Pořadatelé si pro účastníky ME přichystali modelovou mapu. V závodních prostorech se nachází řádově 20-30 cm sněhu a vypadá to, že by se závody měly jet v plánovaných terénech, nikoliv v záložních.

Modelová mapka charakterově moc neodpovídá tomu, co závodníky pravděpodobně čeká na závodních tratích. V terénu by mělo být výrazně více čárkovaných cest. Jeden z českých reprezentantů, Jakub Škoda, nám sdělil, že krom oficiálních stop byly projeté také průseky (od lyžařů). “Je tady pěkná zima, dneska bylo -12°C nebo -13°C a na další dny slibuje předpověď ještě větší zimu”, dodal Škoda.

Model pro ME 2017 v LOB

Do zítřejšího závodu ve sprintu je přihlášeno všech 9 dospělých reprezentantů. Závod sprintu můžete sledovat zítra od 10 hod středoevropského času na webu www.liveorienteering.com.

Pro pořadatele byl naopak dnešek akreditačním dnem. Na obrázku z instagramu můžete vidět pořadatelskou místnost plnou EMITek (touch free) – ražení, které se bude v Imatře používat.

Office day ? #skiorienteering #esoc2017 #skiofinland

A photo posted by esoc2017 (@esoc2017) on

Facebooktwitter


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *