Lednová soutěž s O-RUN: Vyhlášení výsledků

od | 2. 2. 2017 | Soutěž

Skončil leden, začal únor. To znamená, že je nejvyšší čas vyhlásit naši (převážně) tipovací soutěž. Partnerem soutěže je firma O-RUN, která věnovala ceny do soutěže – 3x čelenku s logem O-news.cz!


O-RUN

O-RUN je česká rodinná firma věnující se oblasti sportu a sportovnímu vybavení od roku 2013. Firma je výhradním distributorem špičkového sportovního oblečení švédské značky Bagheera pro celé Česko. Od léta 2016 na našem trhu oficiálně zastupuje další dvě švédské sportovní značky Vapro a Oltech. Během roku 2016 se v O-RUNu také podařilo spojit ambice se zkušenostmi získanými spoluprací s elitní estonskou značkou ISC. Výsledkem je sportovní oblečení nesoucí značku ORUN vyráběné v estonském Tartu, které můžete spatřit na klubovém oblečení českých sportovních týmů nebo také na oblečení českých firem a dalších organizací.

Aktuálně se sportovní sekce firmy O-RUN plně věnuje českému orientačnímu běhu, ale také postupně rozšiřuje své pole působnosti dále mezi běžce, lyžaře, cyklisty a vůbec všechny aktivní lidi, kteří mají rádi pohyb. Právě pro ně O-RUN nabízí vhodné oblečení, které dopřeje vysoký komfort i při maximálním výkonu. Tou nejlepší referencí mohou být švédští reprezentanti v orientačním běhu kompletně oblékající oblečení Bagheera, stejně tak jako každý jednotlivý zákazník, kterému toto oblečení pomáhá ke kvalitnímu a příjemnému prožitku z aktivního pohybu.

Oblečení a veškerou výbavu pro sport od značek Bagheera, Vapro a Oltech lze v Česku najít na vybraných závodech v našem prodejním stanu, na e-shopu a nově také ve vybraných specializovaných sportovních prodejnách.


Na úvod si zrekapitulujeme soutěžní otázku: Kolik unikátních návštěvníků navštívilo libovolnou stránku na naší doméně www.o-news.cz, tj. jak naši úvodní stránku, tak kterýkoliv ze článků během ledna 2017? Nejde nám o součet unikátních návštěvníků z každého dne (kterých bylo v prosinci 2016 průměrně 910), ale o to, kolik různých jednotlivců někdy během měsíce zabloudilo na náš web. Zdrojem statistik je služba Google Analytics.

Tak pojďme se dobrat ke správnému výsledku. Původně jsme vám chtěli v zadání soutěže prozradit stejný údaj za měsíc prosinec (celkem 6 599 unikátních návštěvníků), nicméně jsme usoudili, že by to byl moc zavádějící údaj.

Období po Vánocích je pro spoustu orientačních běžců obdobím zimního spánku. To se projevilo i na našem webu. Byť jsme nijak nepolevili v intenzitě naší práce, trošku nám ubyla čtenost. Nejsilnějším dnem byl pro nás čtvrtek, 5. ledna. To nás dle Google Analytics navštívilo přes 800 unikátních uživatelů. Pokud k nim připočteme unikátní uživatele ze všech ostatních dní, dá nám to celkem 4 323 unikátních návštěvníků za měsíc leden! Vyšší číslo v prosinci měla pravděpodobně na svědomí naše Adventní soutěž, která přiměla k návštěvě našeho webu i sváteční čtenáře.

Statistiky O-news za měsíc leden podle Google Analytics

Nyní už známe správnou odpověď a vy si jistě pamatujete, jak moc přesně jste stříleli. Celkem se k nám do redakce dostalo 96 odpovědí. Nejnižší odpověď byla pouhých 7 unikátních návštěvníků. Je vidět, že někteří z vás čekali, že nezvládneme vstup do roku 2017. Naopak nejvyšší odpovědi byly dvě: Tou první, statisticky dost těžko zařaditelnou, byla hodnota “moc”, tou druhou nejvyšší hodnotou bylo číslo 55 789. Je to krásné číslo, ale k jeho dosažení bychom potřebovali výrazně vyšší čtenářskou (tedy orienťáckou) základnu. Zapáleným statistikům přidáme ještě dva základní statistické údaje, a to průměr 4733 a medián (střední hodnotu), který je 2254. Je tedy vidět, že většina z vás tipovala spíše menší čísla.

Ale pojďme k výhercům! Vzali jsme správnou odpověď a k ní zobrazili 3 s nejbližším nižším a nejbližším vyšším tipem:

TUR9904 Tomáš Thoř 3547 776
LPU9001 Lukáš Hovorka 3759 564
TRI9103 Ondřej Kantor 3980 343
4323 správně
CHC9701 Láďa Semrád 4500 177
SJI0001 Petr Čech 4653 330
SSU9442 Petr Horvát 4809 486

A vidíte, jak to dopadlo. Nejbližší tip (4500) dal Láďa Semrád z K.O.B. Choceň, těsně druhý se umístil Petr Čech (4653) z OK Jihlava a třetí se umístil Ondřej Kantor z TJ TŽ Třinec s tipem o pouze 13 hlasů méně přesným než Petr! Všem výhercům gratulujeme a budeme je kontaktovat e-mailem ohledně převzetí ceny!

Nevyhráli jste? To vůbec nevadí. Již nyní pro vás chystáme další soutěž, která bude tentokrát ryze Facebooková! Proto nás sledujte na našem Facebookovém profilu!

0 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Dnes je 24. 2. 2024
a svátek má Matěj.