Diváci budou moci do arén MS 2021!

od | 19. 6. 2021 | OB v ČR, Orientační běh

Po velmi dlouhých a nesmírně složitých jednáních s představiteli IOF, Krajské hygienické stanice a řadou dalších subjektů pořadatelé MS 2021 oznámili, že diváci budou vpuštěni do arén Mistrovství světa v orientačním běhu. Vychutnejte si skvělou atmosféru v arénách závodů! Jaká budou platit pravidla?

Všechny důležité informace pro diváky najdete na oficiálních stránkách MS 2021. Zde najdete podrobný harmonogram, epidemické podmínky, informace o vstupenkách nebo doprovodném programu.

Vstupenky
Z důvodu omezeného množství míst bude nutné si do každé arény zakoupit vstupenku –  primárně online přes TicketPortal, na místě jen velmi omezeně a pouze v případě nezaplněné kapacity. Bez vytištěné vstupenky nebo stažené v mobilním telefonu není možné se do arén dostat. Každý účastník u vstupu dostane náramek, který je povinen po celou dobu dne nosit. 

Vstupenkový portál bude otevřen v neděli 20. června 2021 od 20:00.

Vstupné: 100 Kč/os/den. V ceně vstupenky je i parkovné. Děti do 6 let včetně neplatí vstupné.

Kapacita diváků: 

Terezín (sobota 3. července 2021) – 1000 diváků 
Ostatní lokality – 2000 diváků 

Epidemické podmínky pro diváky

Podrobné informace, které budou ještě v průběhu času aktualizované, najdete v sekci Diváci. Obecně bude vyžadován u vstupu potvrzení o očkování, prodělaném onemocnění v posledních 180 dnech nebo testování před akcí. Při bližším kontaktu mezi diváky (méně než 2 metry) je také nutné nosit respirátor nebo jiný obdobný prostředek. 

Doprovodný program v arénách

Pro diváky je připraven v arénách bohatý doprovodný program. Kromě arény v Terezíně bude k dispozici vždy zábavný labyrint pro účastníky každého věku. Ve fanshopu lze nakoupit řadu upomínkových věcí. Nebude chybět i velkoplošná obrazovka, kde kromě živého přenosu na trati budou promítány důležité informace, výsledky a také tipy na výlety. Občerstvit se bude moci ve stáncích našich partnerů. A hlavně: budete na dosah světových hvězd světového orientačního běhu. Uvidíte jejich poslední metry, ale i pocity v cíli. Budete na blízku špičkové komentátorské dvojici Per Forsberg – Matěj Klusáček, která vás vtáhne do děje.  Nestačí? V neděli 4. července se hned po závodě sprintových štafet uskuteční kromě zahajovacího ceremoniálu i koncert kapely Big O-Band. Vstup na tento koncert (probíhá v aréně Doksy) bude po 20:30 zcela zdarma.

Rezervujte si ubytování, udělejte si soustředění!

Mimo arény bude možnost také sportovního vyžití. V 6 lokalitách budou připraveny tréninky s nejrůznější obtížností. Pokud se zdržíte na Dokesku trochu déle, je možnost zajistit si ubytování v Poslově Mlýně.

0 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Dnes je 5. 6. 2023
a svátek má Dobroslav.