Autogramiáda reprezentantů již tento víkend

od | 6. 10. 2022 | Orientační běh

Tomáš Křivda si na Světových hrách dobíhá pro bronz a chvíli po něm Tereza Janošíková pro stříbro! Snad se nám to jen zdá? Dvě medaile? Po dlouhém 6letém čekání na vrcholných akcích? Za necelý měsíc stříbrné pokračování ve štafetách žen na Mistrovství Evropy. Fantazie! Během MČR štafet proběhne autogramiáda reprezentantů.

Po doběhu MČR štafet v sobotu 6. října se od 14:00 na shromaždišti představí všichni čtyři letošní medailisté – Tomáš Křivda, Vendula Horčičková, Adéla Finstrlová a Tereza Janošíková. Zájemci si mohou zdarma vzít plakát, nechat si ho podepsat a spolu s reprezentanty prohodit pár slov, udělat si fotku nebo zavzpomínat na úspěšný rok 2022.

“Připravili jsme plakáty, které by mohly být hezkou vzpomínkou na letošní úspěšnou sezónu. Myslím, že letošní úspěchy jsou opravdu nadstandardní a nemůžeme je brát jako samozřejmost,” přibližuje šéftrenér reprezentace Jan Šedivý. “Vezměte svůj orienťácký deníček, oblíbený dres nebo si nechte podepsat plakát a užijte si týmový vrchol roku se vším všudy!”

7 tipů na autogramiádu:

– nech si podepsat plakát

– udělej si fotku s reprezentantem

– potěžkej si medaili ze Světových her nebo Mistrovství Evropy

– vezmi svůj dres a nech si ho podepsat

– zeptej se reprezentanta, jak se vypracovat mezi nejlepší světové závodníky

– vyfoť svůj tým / oblastní výběr s reprezentantem

– nech si podepsat svůj orienťácký deník

– vylep si plakát doma na zeď

0 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Dnes je 24. 9. 2023
a svátek má Jaromír.