Adventní kalendář`17 – 12. den – Šumperský divočák
Dnes je 20.01.2020

Soutěž | 11.12.2017

Je to tak, dnes jsme přesně v půlce soutěže. Máme za sebou 11. různorodých kol a právě se chystáte luštit to dvanácté. Včerejší párování osob pro vás byla brnkačka. Uvidíme, jak si dnes poradíte se sprintovým mapovým klíčem. Dokážete prokličkovat mezi záhonky, nebo se necháte nemilosrdně DISKnout?


Šumperský divočák, 27. – 29. 7. 2018, Moravský Karlov

Letošní ročník Šumperského divočáka se uskuteční v oblasti Svaté Trojice – v prostoru, kde v roce 2017 proběhlo Mistrovství České republiky štafet a klubů. Kemp bude na stejném místě, jako bylo centrum zmiňovaného mistrovství. První a třetí etapa budou mít centrum přímo v kempu. Druhá etapa – výživná horská klasika se poběží z druhé strany mapy, od kostelíku Svaté Trojice, kde bude prostor stávající mapy přimapován. Můžete se těšit na divoký a podmáčený horský les, kvalitní mapy, poctivé tratě, pohodovou organizaci a v neposlední řadě pivo Šerák.

Co po závodech? Rozhledna Křížová hora? Výstup na Kraličák? Stezka v korunách stromů na Dolní Moravě? Dělostřelecká tvrz Hůrka? Koupání Králíky? Exkurze a pivovarské muzeum Holba? Klášter Hedeč? Pstruhařství Vysoký Potok? Bobová dráha či singl trail Dolní Morava? Možností na výlety je mnoho.

Těší se na vás pořadatelé z Klubu vytrvalostních sportů Šumperk.

Pořadatelé z Klubu vytrvalostních sportů Šumperk věnovali do soutěže 2x startovné na Šumperského divočáka.


Na úvod si dáme opět výsledky včerejších přezdívek:

Dnes se podíváme na sprintový mapový klíč ISSOM 2007. Vašim úkolem bude určit, které mapové značky můžete podle mapového klíče překonávat a které nesmíte podle mapového klíče překonávat:

A odpovědi opět pište do formuláře:

Pravidla soutěže

 

Facebooktwitter


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *