Adventní kalendář 9. den – Bedřichovská pětihodinovka

od | 9. 12. 2016 | Soutěž

Právě dnes začíná druhá třetina soutěžení. Po sedmi dnech zůstalo už jenom 90 bezchybných odpovídačů. Pokud bychom vše vzali jako klubovou soutěž, tak se v těsném vedení stále drží Slavia Hradec Králové. Jen o jednoho správného odpovídače méně pak má SK Praga (tady to drží nad vodou čtyřčlenná rodina Jelínků, jejíž členové mají každý den válečnou poradu a pak všichni v minutě odhlasují…) a o třetí místo se dělí SK SKI-OB Šternberk a také OK Lokomotiva Pardubice. Devátým sponzorem je závod Bedřichovská pětihodinovka.


Bedřichovská pětihodinovka, 15. ledna 2017, Bedřichov

b5h_logoBedřichovská pětihodinovka (B5h), to je série „O“ Adventure závodů s desetiletou tradicí. Jedná se orientační závody dvojic typu score lauf pro širší sportovní veřejnost – v  zimě na běžkách, na jaře na silničkách, v létě na bajku a občas i pěšky, když není sníh.  Centrem závodu je zpravidla Bedřichov v Jizerských horách, časový limit závodu je vždy 5 hodin. Termín zimní B5h v roce 2017 je v neděli 15. 1. 2017, jako plnohodnotná náhrada za přesunutou Jizerskou 50.

Online přihlášky byly spuštěny 1.12.2016, ukončeny budou v pondělí před závodem 9.1.2017. Všichni přihlášení do konce roku (31.12.2016) dostanou v rámci startovného tmavé lyžařské ponožky z nové kolekce SPORTICUS.CZ. Kapacita závodu je omezena na cca 100 dvojic, tudíž rada je jasná – hlaste se co nejdříve 🙂

Přijeďte se pokochat krásnými terény Jizerských hor, určitě se podíváte i na místa, kam normálně nejezdíte. Těší se na Vás pořadatelé Mirek a Markéta Kalinovi.

2016_zima_nahled_ver_2

Mapa Zimní Bedřichovské pětihodinovky 2016

Pořadatelé Bedřichovské pětihodinovky věnovali do soutěže 1x startovné pro dvojici na zimní Bedřichovskou pětihodinovku 2017.


Kacabaja, to je správný název včerejší mapy. V době poslední editace tohoto článku (19 hod) jsme dostali o 25 % méně odpovědí, než v předchozích dnech. Jsme rádi, že jsme vám to nachystali aspoň trošku komplikovaně. Pro některé bylo velmi nepříjemné, že jedna ze dvou železnic již neplní svou funkci, ale je tam cyklostezka. Naopak výhoda to byla pro ty, kteří použili starší datovou sadu. Když jste to pak spojili s nadmořskou výškou Kacabaji (ta vodní nádrž na severu mapy), dostali jste se bez problémů ke správnému výsledku.

Dnes vám nabízíme tři výřezy z jedné mapy, na základě kterých se dá jednoznačně identifikovat název.

mapa_den_09a      mapa_den_09b      mapa_den_09c

Odesláním odpovědi účastník souhlasí s pravidly soutěže.

Adventní kalendář O-news:

Adventní kalendář 1. den – Advanta Cup

Adventní kalendář 2. den – Grand Prix Silesia

Adventní kalendář 3. den – H.S.H Vysočina Cup

Adventní kalendář 4. den – FotoHra.cz

Adventní kalendář 5. den – Cena střední Moravy

Adventní kalendář 6. den – Pěkné prázdniny

Adventní kalendář 7. den – Rumcajsovy míle

Adventní kalendář 8. den – Velikonoce ve skalách

0 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Dnes je 23. 5. 2024
a svátek má Vladimír.