Adventní kalendář 8. den – Velikonoce ve skalách
Dnes je 21.01.2020

Soutěž | 08.12.2016

První trošku těžší mapa snížila počet správných odpovědí. Konečně 🙂 Z toho plyne, že se udáváme správnou cestou a i dnes budeme v nastoleném trendu pokračovat. Osmým sponzorem jsou první vícedenní závody v roce 2017 – Velikonoce ve skalách.


Velikonoce ve skalách, 14. – 16. dubna 2017, Nedamov a Jestřebí

dkp_bile_150_150Velikonoční svátky jsou pro mnoho orienťáků důvodem, proč vyrazit na závody. A právě Velikonoce ve skalách jsou na tento účel naprosto ideální. Kombinace jedné zkrácené a dvou klasických tratí navíc nabízí skvělý způsob, jak zkraje sezony potrénovat. A to vše v nádherných terénech Kokořínska! V pátek budou závody zahájeny zkrácenou tratí. Centrum závodu v Dubé – Nedamově otevře možnost zaběhnout si na nové mapě Svatá Barbora 2017, která běžcům nabídne celý prostor mapy Červený vrch (2012), ale také další velký kus prostoru, který ještě nebyl pro OB nikdy použit!

440_a

invitation_pe_2017_small

Kliknutím zobrazíte celý plakát

Na další dvě klasické tratě se závod přesune o necelých 10 km na Sever k obci Jestřebí. Obě klasické tratě se poběží na mapě Pruský kámen 2017. Většina závodního prostoru bude stejná jako v roce 2013, tj. odpovídá mapě Pruský kámen. Nicméně i zde bude kousek nového prostoru úplně v jižním cípu mapy. První termín přihlášek na závody končí 26. 2. 2017.

602_a

Pořadatelé Velikonoc ve skalách věnovali do soutěže 1x startovné + 1x ubytování v tělocvičně.


Sedmá mapa znázorňující zámek a jeho park vás zavedla na Liberecko. Zámek i mapa se jmenují Sychrov. Mapa v ukázce patřila konkrétně té z roku 2006. Důležité ale bylo, že jste napsali správný název! Jsme rádi, že se nám povedlo některé z vás trošku potrápit. I když pokud jste si našli seznam českých zámků a postupně je procházeli třeba na www.mapy.cz, tak jste měli za pár minut hotovo. Zvlášť, když se mapa jmenuje přesně jako zámek.

První třetinu soutěže uzavřeme opět něčím těžším. Tedy aspoň v to doufáme. Mapu nám někdo trošku přesekal mačetou, tak tam zůstala sem tam prázdná místa. No, aspoň že jsme ji zvládli poskládat zpět do správného tvaru (a otočit na sever). Užijte si hledání!

mapa_den_08_final

Odesláním odpovědi účastník souhlasí s pravidly soutěže.

Adventní kalendář O-news:

Adventní kalendář 1. den – Advanta Cup

Adventní kalendář 2. den – Grand Prix Silesia

Adventní kalendář 3. den – H.S.H Vysočina Cup

Adventní kalendář 4. den – FotoHra.cz

Adventní kalendář 5. den – Cena střední Moravy

Adventní kalendář 6. den – Pěkné prázdniny

Adventní kalendář 7. den – Rumcajsovy míle

 

Facebooktwitter


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *