Adventní kalendář 6. den – Pěkné prázdniny
Dnes je 21.01.2020

Soutěž | 06.12.2016

Včerejší mapa nám lehce zredukovala počet všech, kteří drží 5 správných odpovědí. Na druhou stranu po čtyřech dnech bylo každý den minimálně 150 správných odpovědí a my potřebujeme vyselektovat pět nejlepších. Proto budeme postupně dál přitvrzovat. I když si myslíme, že dnešek nebude tím případem… Dalším sponzorem soutěže je tradiční vícedenní závod Pěkné prázdniny.


Pískovcové skalní terény Českého ráje pravidelně lákají velké množství závodníků k pohodovému prázdninovému proběhnutí. Už 25 let si závodníci míří každoročně ke konci léta užít Pěkné prázdniny s orientačním během v Českém ráji, které jsou známé především jako “PéPéčka”. Tradice, příroda, pěkné terény, kvalitní mapy a snad i zajímavé tratě, ale také večerní párty, či závod o nejlepšího Píchače PP. To jsou jen některé z atributů na kterých stojí úspěch těchto závodů z posledních let, kdy byl limit závodníků daný správou CHKO Český ráj vždy předčasně naplněn.

pp_design_reklamy

Pro rok 2017 pořadatelé chystají 26. ročník těchto závodů do okolí Hrubé Skály a Trosek. A můžete se opět těšit na tři etapy v perfektních terénech Českého ráje. Zdeněk Sokolář připravuje zcela novou mapu prostoru Boreckých skal a pořadatelé pilně vymýšlí a vyjednávají s lesními správami, kam umístí zbylé dvě etapy. “Přihlášky spustíme tradičně během jara 2017, jakmile obdržíme všechna potřebná povolení ke konání závodů, dá se očekávat opět limit počtu maximálně 1200 účastníků,” upozorňuje Dan Wolf z pořádajícího turnovského klubu. Zatím si můžete prohlédnout exkluzivně ukázku nové mapy pro rok 2017 a připomenout si minulé ročníky na stránkách závodů.

pp17_bora_ukazky

Pořadatelé do soutěže věnovali 1x startovné + kemp (včetně jistého místa v limitu v případě vyprodání závodu) na Pěkné prázdniny 2017 a také jako bonus 1x jisté místo v limitu v případě vyprodání závodu.


Na úvod opět prozradíme, jak to včera dopadlo. Správná odpověď byla Hammer. Jako první závod se na této mapě běžely štafety na Mistrovství Evropy dorostu. Jen o pár hodin později se tam běžela krátká trať ŽB-Čechy.

K dnešní mapě nebudeme dávat žádnou nápovědu. Myslíme si, že není potřeba.

mapa_den_6_clear

 

Odesláním odpovědi účastník souhlasí s pravidly soutěže.

Facebooktwitter


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *