Adventní kalendář 7. den – Rumcajsovy míle

od | 7. 12. 2016 | Soutěž

Sedmička je pro některé šťastné číslo. Možná i pro vás. My si pro vás přichystali poměrně složitou hádanku. No, ale jak složitá je skutečně, se dozvíme až zítra. Sedmým sponzorem soutěže se stávají Rumcajsovy míle.


Rumcajsovy míle, 11. – 13. srpna 2017, Brada

plakat-a5_cz

Kliknutím zobrazíte celý plakát

Sportcentrum Jičín a jeho Rumcajsovy míle, to je záruka nádherných terénů Českého ráje. V roce 2017 bude centrem závodu louka pod penzionem Brada, kterou najdete ve stejnojmenné obci. Závody startují v pátek krátkou tratí o necelých 10 km západněji. Shromaždištěm je kemp Svitačka u obce Troskovice. Poběží se na nové mapě v prostorech mapy Na Dolech (z roku 1982).

 

trosky

Druhá a třetí etapa se odehrají v okolí Brad. Poběží se v oblasti mapy Přivýšina (2013) a Brada (2013), ale závodníci se dostanou i do míst, kde se běželo naposledy v roce 1998! Po sobotní klasice doporučujeme výlet do Prachovských skal (cca 1,5km z centra závodu).

brada_10000-2013-akt2016

Sportcentrum Jičín bude pořádat 16. září 2017 ČP ve sprintu v Jičíně. Prosíme všechny závodníky, kteří chtějí běžet závod ČP, aby nenavštěvovali embargované centrum Jičína!

Pořadatelé Rumcajsových mílí věnovali do soutěže 1x startovné + 1x kemp.


Včera to bylo lehké, že ano? Tedy minimálně pro ty, kteří před osmi lety sledovali či pořádali MS v Olomouci. Správná odpověď byla mapa Boudy, na které se běželo finále klasické trati. Dana Brožková tehdy vyhrála zlatou medaili!

A je čas na novou mapu. Po včerejším dni bez nápovědy jsme si uvědomili, že jsme zlí. A tak dnes radíme, že na mapě se objevuje zámek. A taky zámecký park. Červené oblasti na mapě jsou uměle vyseknuty, abychom vám ztížili možnost automatické identifikace pomocí jistých webových služeb. A červeně jsou označeny, aby bylo jasné, že nejde o nejrychleji průběžný les, ale o umělý zásah do mapy. Takových bude velmi pravděpobně přibývat.

mapa_den_07_final

Odesláním odpovědi účastník souhlasí s pravidly soutěže.

Adventní kalendář O-news:

Adventní kalendář 1. den – Advanta Cup

Adventní kalendář 2. den – Grand Prix Silesia

Adventní kalendář 3. den – H.S.H Vysočina Cup

Adventní kalendář 4. den – FotoHra.cz

Adventní kalendář 5. den – Cena střední Moravy

Adventní kalendář 6. den – Pěkné prázdniny

0 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Dnes je 19. 5. 2024
a svátek má Ivo.