Adventní kalendář 5. den – Cena střední Moravy
Dnes je 18.01.2020

Soutěž | 05.12.2016

Máme za sebou první den, ve kterém byla bonusová jednokolová soutěž! Výhercem se stal Štěpán Dlabaja. O-news.cz gratuluje! Dalším ze sponzorů naší Adventní soutěže, kterého si představíme je Cena střední Moravy.


Cena střední Moravy, 30. 6 – 2. 7. 2017, Šebetov

zb_csmSeriál prázdninových vícedenních závodů každoročně rozjíždí Cena střední Moravy. V roce 2017 budou závody pod pořadatelskou taktovkou KOB Konice. Cena střední Moravy nabídne klasický formát třídenních závodů. Závod slibuje pěkné mapy zmapované renomovanými českými mapaři. Shromaždištěm páteční krátké trati bude koupaliště v obci Borotín. Terén byl poprvé použit letos na ŽB-Morava (krátká trať). Prostoru dominuje rychlý borovicový les s množstvím různých skalek a kamenů. Terén tak nabízí prostor pro velmi rychlý běh a velmi složité dohledávky.

logo_konborotin_10_vyrez

Na víkend se závod přesune do Šebetova. Na mapách z ŽB-Morava (klasická trať) proběhnou další dvě etapy. Sobotní klasika nabídne kopcovitý a porostově pestrý terén. V neděli pak čeká na závodníky hendikepově startovaná zkrácená trať. Přijeďte si užít víkend v pohodové rodinné atmosféře. Jako bonus uslyšíte originální komentář spíkra a pestrý hudební doprovod. Nebude chybět ani pořadatelský bufet s  oblíbenými krajovými specialitami.

pod-karlovem_10

Pořadatelé Ceny střední Moravy věnovali do soutěže 2x startovné + 2x kemp.


A která byla ta správná mapa? Byla to mapa Andrlův chlum, jejíž podtitul je Areál pevných kontrol. Rozhodli jsme se uznávat obě varianty Andrlův chlum i Andrlův chlum areál pevných kontrol.

Dnes nás čeká jedna poměrně malá mapa. Poradíme vám, že obrázek níže je celá mapa. A přesně odpovídá obrysu na mapovém portálu ČSOS. Dejte si pozor, abyste napsali správný název. Hodně štěstí!

mapa_den_05

Už máte jasno? Tak to je čas odpovídat!

Odesláním odpovědi účastník souhlasí s pravidly soutěže.

Facebooktwitter


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *