Adventní kalendář 4. den – FotoHra.cz

od | 4. 12. 2016 | Soutěž

Česká o-republika se dala do O-gala, což je jasná příležitost k prvnímu bonusovému kolu v rámci naší Adventní soutěže! Netradičně otevíráme možnost soutěžit už v 0:30, abychom mohli rozdat první cenu. Tu dneska do soutěže věnovala FotoHra.cz


Máte rádi výlety? Chcete netradičně poznat neznámé, ale i známé místo? Hledáte inspiraci na odpoledne nebo na víkend? Nevíte, kam vzít partnera na procházku? Vyhledáváte aktivní odpočinek? Máte rádi zábavu a dobrodružství? Pak je FotoHra ta pravá společnice na Vaše cesty! Je jedno, zda-li je Vám 7 nebo 70 let, FotoHra je úplně pro každého. V jedné malé “knížečce” najdete hru v určitém místě, průvodce i mapu, kterou můžete použít při dalších výletech. Kromě ceny pro vítěze připravila FotoHra i speciální slevu jen pro čtenáře O-news.cz. Kupon můžete uplatnit kolikrát budete chtít až do 18. prosince v Obchůdku FotoHry!

vanocni-akce_o-news

FotoHra.cz věnovala do soutěže 1x balíček plný FotoHer.


Opět je příležitost si zrekapitulovat předchozí soutěžní dny. Na včerejší mapě jste jistě poznali centrum města Opava. Na mapovém archivu jej naleznete dokonce ve čtyřech variantách! Dvě nejstarší varianty vypadají výrazně jinak, tam není pochyby. Dvě mapy z roku 2011 a 2013 jsou si poměrně podobné, ale v severozápadním rohu mapy se dost liší. A tím pádem jako jediná správná odpověď vyplynula Opava city 2011.

Jednokolová bonusová soutěž: Právě dnes je ta první chvíle. FotoHra.cz si připravila cenu v podobě balíčku plného FotoHer pro toho, kdo jako 10. správně odpoví na dnešní soutěžní otázku.
Podmínkou výhry dnešní jednokolové bonusové soutěže je osobní vyzvednutí si ceny na O-gala v Ústí nad Orlicí dnes, tj. 4. 12. 2017 nejpozději v 1.30 hod. Jakmile bude znám výherce, bude vyhlášen rozhlasem. Žádáme jej aby se dostavil na pódium a cenu si převzal. Pokud nepřijde, bude vyhlášen další v pořadí atd.

Kromě toho, že se jedná o jednokolovou bonusovou soutěž, tak se pochopitelně správné odpovědi načítají do vašeho celkového skóre.

K dnešní hádance máme jednu jedinou nápovědu, která je ale z designu zřejmá. Mapa je součásti projektu výukových map, který spravuje Komise rozvoje OB.

mapa_den_07

A kdo poznal, může hned hlasovat.

Odesláním odpovědi účastník souhlasí s pravidly soutěže.

0 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Dnes je 20. 6. 2024
a svátek má Květa.