Adventní kalendář 3. den – H.S.H Vysočina Cup
Dnes je 19.01.2020

Soutěž | 03.12.2016

Pokud jste s námi včera soutěžili, tak vás dnešní medailonek dalšího sponzora nepřekvapí. Bystří již ví, ostatním představujeme OOB SK Chrast a jejich tradiční prázdninový závod, který mají zvláště starší ročníky zafixovaný jako Botas, ale přitom se již od roku 2007 jmenuje H.S.H Vysočina Cup. 


H.S.H Vysočina Cup, 13. – 16. července, Řásná

Pořadatelé z OOB SK Chrast chystají na příští rok již 24. ročník oblíbeného vysočinského závodu. Centem dění se na čtyři dny stane oblast kolem Velkého pařezitého rybníka u obce Řásná. V lesích kousek od nejvyšší hory Českomoravské vrchoviny – Javořice (836,5 m. n. m.) – se tradičně uskuteční 3 etapy. Velká část závodního prostoru bude totožná se závody Českého poháru štafet, který se v Řásné konal v roce 2015.

botas_ukazky

Na H.S.H Vysočina Cupu samozřejmě nebudou chybět ani vyhlášené Mistrovství vesmíru v pivních štafetách nebo další doprovodný program. Milovníci přírody si budou moct udělat výlet na Míchovu skálu, milovníci stojaté vody můžou přeplavat Velký pařezitý rybník či další okolní rybníky a milovníci kultury si mohou udělat výlet do nedaleké Telče, jejíž centrum je zapsáno mezi historické památky UNESCO.

4645_vyrez

Pořadatelé H.S.H Vysočina Cupu věnovali do soutěže 2x startovné + 2x kemp.


A nyní k soutěži. Drtivá většina z vás včera s přehledem uhodla, že se jedná o mapu Vrchy. Mapa byla poprvé použita v závodu Českého poháru v roce 2015. Oddíl OOB Třebíč na ní uspořádal krátkou trať. V prostoru mapy se také běželo na letošním H.S.H Vysočina Cupu! Zajímavostí je, že pořadatelé původně patrně zamýšleli trochu jiné rozložení designu mapy. Na stránkách závodu můžete dohledat závodní mapy s tímto původním designem. Ale ještě než přejdeme k soutěžní otázce dne třetího, pojďme si shrnout první den. Po odečtení některých duplicitních hlasů (do soutěže se počítá pouze první odpověď!) se počítadlo zastavilo na čísle 208! Z toho jsme uznali celkem 200 odpovědí. Nejvíce soutěžících bylo z oddílu OK Lokomotiva Pardubice.

Nyní přichází na řadu zde zadání třetího kola. Stále jsme takřka na začátku celé soutěže a tak to ani dnes nebude žádná velká kulišárna. Dáme vám pouze dvě maličké nápovědy:
1. Jedná se zatím o nejstarší mapu v celé soutěži.
2. Pokud ji budete hledat v Čechách, budete ji hledat marně.

mapa_den_03

Startujte mapový archiv, startujte mozkové závity! A hlavně odpovídejte ve formuláři! Připomínáme, že počítáme pouze první odpověď, kterou nám daný den zašlete!

Odesláním odpovědi účastník souhlasí s pravidly soutěže.

Facebooktwitter


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *