Adventní kalendář ’23: 20. den – Cena střední Moravy

od | 20. 12. 2023 | Soutěž

Dnes si krom soutěžení i trochu doplníme informační servis a podíváme se na (nové) popisy kontrol. Partnerem dnešního kola jsou závody Cena střední Moravy.


Cena střední Moravy – Šumperský divočák 2024

Tradiční třídenní závody se příští rok uskuteční v Jeseníkách s centrem v Přemyslovském sedle, na začátku prázdnin v termínu 28.-30. června 2024. Přijeďte se proběhnout do horských lesů plných kupek, kamení, bažin a ruin bývalých německých osad Glasdorf a Elbe. Těšit se můžete na 2 krátké tratě a jednu klasiku a mapy z Českého poháru 2023. Srdečně Vás zvou pořadatelé z Klubu vytrvalostních sportů Šumperk!

Pořadatelé závodů Cena střední Moravy darovali do soutěže 1x startovné.


Jak jste si mohli přečíst na webu Sekce OB, byly do češtiny přeloženy nové popisy kontrol pro rok 2024. Neobsahují sice žádnou revoluci, přesto je namístě si dokument otevřít. A třeba vás k tomu motivuje i dnešní úkol. K trati níže je potřeba doplnit popisy do sloupce D. Tajenku dne vyluštíte tak, že správně doplníte popis kontroly. Tajenku tvoří 7 písmen – jedná se vždy o písmeno, jehož pořadí v textu ve sloupci “Slovní vyjádření” odpovídá pořadovému číslu kontroly. Tedy pokud by například kontrola 2 byla lom, do tajenky si zapíšete “O”.

Za mapu děkujeme: OOB TJ Turnov

Pravidla soutěže

0 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Dnes je 23. 2. 2024
a svátek má Svatopluk.