Adventní kalendář ’23: 15. den – Pěkné prázdniny

od | 15. 12. 2023 | Soutěž

Patnáctý prosinec, patnáctý den naší tradiční soutěže. Ani dnes vás neochudíme o otevření dalšího políčka O-News.cz Adventního kalendáře. Partnerem dnešního dne jsou Pěkné prázdniny s orientačním během v Českém ráji.


Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji

Tradiční vícedenní závody s dlouhým názvem Pěkné prázdniny s orientačním během v Českém ráji, kterým moc lidí neřekne jinak než prostě “PéPéčka”, se vrací po čtyřech letech opět na Maloskalosko. Tedy do prostorů na sever od Turnova. Jako vždy o předposledním prázdninovém víkendu. Vše vypukne krátkou tratí v pátek 23. srpna 2024, v sobotu 24. srpna bude na programu zkrácená klasika a závody zakončí další krátká trať v neděli 25. srpna. Pořadatelé z OOB TJ Turnov chystají návrat na mýty opředenou Drábovnu. Tedy do jednoho z nejhezčích pískovcových terénů u nás. Do skalních bludišť osídlených již od pravěku, kde podle bájné pověsti asi někdy v té době vznikl i samotný orienťák, jak ostatně ukazuje toto stále aktuální video. O dalších terénech, které Drábovnu doplní, se ještě jedná, rozpis bude publikován na začátku jara 2024. Sledujte PéPéčka a přijeďte se ponořit a schladit v létě do studených průchodů skal Českého ráje a užít si bohatý doprovodný program včetně klání O nejlepšího Píchače Pěkných prázdnin. Těšíme se v srpnu!

Pořadatel závodu Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji (OOB TJ Turnov) daroval do soutěže 1x startovné + nákrčník s motivy PP.


Dnes pokračujeme naši jízdu tématem, které jste mohli vyluštit v úvodní křížovce 13. dne. Níže jsme vybrali základní údaje z “rozpisu” jednoho závodu, zatoulalo se nám pouze místo konání, které je vaším úkolem zjistit a zapsat do odpovědního formuláře. Připomínáme, nezapomeňte si výsledek krom odeslání do formuláře také zaznamenat, bude se vám ještě hodit.

Pravidla soutěže

0 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Dnes je 23. 2. 2024
a svátek má Svatopluk.