Adventní kalendář ’23: 11. den – Kwak Czech O-Tour

od | 11. 12. 2023 | Soutěž

Předposlední pracovní pondělí tohoto roku, no nezní to krásně? Pro hejtry pondělků i všechny ostatní je tu k dispozici další zpříjemnění vašeho rána v podobě již 11. zadání letošního Adveního kalendáře, tentokráte sponzorované Obchůdkem ČSOS!


Kwak Czech O-Tour

Do třetí sezóny příští rok vběhne seriál Kwak Czech O-Tour. Pro rok 2024 si pořadatelé z Českého svazu orientačních sportů společně s lokálními kluby (Běhej Poděbrady, Klub dobré zprávy Lysá nad Labem, KOS Slavia Plzeň a další západočeské kluby, O-RUNNAŘI Beskydy) připravili tři unikátní lokality: Milovice (většina závodu se odehraje v největším dětském parku Mirakulum, kapacita je z větší části již zaplněna), Plzeňsko (závody běží současně s Mistrovstvím světa juniorů) a Beskydy (jeden ze závodů bude ve Valašském muzeu v přírodě v Rožnově p. R., největším skanzenu ve střední Evropě). Účastníci se mohou také těšit na již tradiční orienťácký bazárek, labyrint a další doprovodné aktivity.

Pořadatelé věnovali: 1x startovné na celý seriál, 1x závod dle vlastního výběru


Dnes se vás opět ptáme na příjmení české reprezentantky/českého reprezentanta v orientačních sportech, znovu formou (doufejme že) zábavné šifry:

Pravidla soutěže

0 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Dnes je 20. 4. 2024
a svátek má Marcela.