Adventní kalendář ’23: 10. den – Sudety Cup

od | 10. 12. 2023 | Soutěž

Bronzová neděle je tady! Zapalte druhou svíčku, nastartujte mozkové závity a hurá do dalšího dne s Adventním kalendářem. Partnerem dnešního dne jsou letní vícedenní závody Sudety Cup.


Sudety cup 2024

“Čtvrté vydání našich vícedenních závodů Sudety Cup bude unikátní hned z vícero pohledů. Vracíme se údolí Kłodzka, tentokrát na jeho východní hranice do resortu Czarna Góra Resort. Čtyři dny plné orienťáku v nádherných terénech masivu Kralického Sněžníku na vás už čekají. Zarezervujte si již nyní váš čas a přijeďte do Sudet o posledním červencovém víkendu,” takto zvou účastníky hlavní pořadatelé Jacek Morawski a Wojtech Dwojak, kteří závody pořádali v česko-polském pohraničí již v uplynulých třech letech a vybudovali si u českých závodníků své jméno a popularitu.

V roce 2024 se závody budou opět konat v náročném horském terénu a vrcholových partiích hor. Pouze Krkonoše budou změněny za polskou stranu masivu Kralického Sněžníku. Centrum závodů bude situováno v krásném horském středisku Czarna Góra Resort. Můžete se těšit na mix průběžnosti, kameny, skalky, kupky, potoky či bažinky. Prostě hory. A schladit se v horách ke konci července jistě přijde vhod. Tak rezervujte datum a přijeďte do Sudet. Bulletin 1 byl zveřejněn na stránkách závodů, přihlášky jsou do 15.7.2024. Etapa 3 navíc bude zařazena v hlavních kategoriích do světového rankingu WRE!

Pořadatel závodu Sudety Cup 2024 daroval do soutěže 2x startovné pro dvě osoby.


Vašim dnešním úkolem je na základě nápověd uhodnout prvek z periodické tabulky.

Pravidla soutěže

0 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Dnes je 23. 2. 2024
a svátek má Svatopluk.