Adventní kalendář 22. den – INOV-8

od | 22. 12. 2016 | Soutěž

První dvoumapové kolo sice trochu způsobilo odliv hledačů, ale vypadá to, že 7 uprchlíků z hlavního pelotonu se stále drží pohromadě. A jak jistě tušíte, my laťku moc nesnižujeme, tak i dnes přidáme další mapové výřezy ze dvou různých map. Pak nás čeká poslední náročný postup na sběrnou kontrolu a lehký značený doběh do cíle.


INOV-8 (www.inov-8.cz)

INOV-8 (čti inovejt) je firma, která vyrábí produkty pro běh a funkční fitness. Hlavními vlastnostmi jejich výrobků jsou inovace, skvělý design, lehkost, bezkonkurenční grip a funkčnost pro maximální výkon. Firma vznikla v roce 2003, kdy se její zakladatel, Wayne Edy, rozhodl zkusit prorazit:”Investoval jsem 30.000 liber do přípravy forem a dalšího strojního zařízení k jedinému modelu. Byl jsem natolik přesvědčený o kvalitě produktu, že jsem nechal vyrobit kontejner 2.500 párů bez jediné objednávky, bez jediného kontaktu na anglický maloobchod.” Na podzim téhož roku vyhrává Melissa Moon, v tehdy jediné vyráběné botě Mudroc 290, MS v běhu do vrchu, a koncem roku 2003 získává tato bota prestižní ocenění od časopisu Runners World – běžecká bota roku 2003. Od roku 2009 je INOV-8 v portfoliu VAVRYS.CZ a projekty a komunikaci, které vznikají v Luhačovicích implementuje INOV-8 i do své globální sítě.

INOV-8 CZ & SK zastoupení chystá celou řadu projektů, v rámci kterých se snaží lidi rozpohybovat. Spolu s uvedením nového modelu TERRACLAW (se 44 špunty) připravili od dubna do října celkem 44 tratí v rámci Česka a Slovenska. Každá z tratí vedla na jeden z mnoha českých či slovenských vrcholů, přičemž měli lidé za úkol oběhnout trať co nejrychleji. Odměnou jim mohl být jeden pár výše zmíněného modelu bot INOV-8.

Na tento úspěšný projekt navazuje po celou zimu 2016/2017 nový projekt nazvaný INOV-8 Rally. Od půlky letošního listopadu až do konce ledna příštího roku se tak můžete vydat na jednu ze 34 rychlostních zkoušek napříč celou Českou republikou a Slovenskem. Čekají Vás úseky měřené rychlostní zkoušky v délce od 800 metrů do 5,4 kilometrů. Všechny rychlostky jsou v pěkném prostředí, některé nabízejí pěkné výhledy, jiné Vám ukážou zajímavá místa i na okrajích větších měst.  Stačí si zaběhnout alespoň 4 různé RZ  a už budete zařazeni do slosování o velmi zajímavé ceny. Každou RZ můžete absolvovat kolikrát chcete, počítá se vždy ten nejlepší čas! Dokážete se na nich zlepšit? #inov8 #getagrip #inov8rally

Firma INOV-8 do soutěže darovala běžeckou ledvinku Race Elite 3,5Wrag 30Softflask 0.25 a kšiltovku Hot Peak 40.


První ze dvou včerejších map nás zavedla do netypického Valašského terénu plného skal – do skal v půli Číny. Znalí hledači tak našli mapu Pulčínské skály. Mimo jiné se zde běžela nominační krátká trať na MS juniorů v roce 2013!

Druhá mapa nás zavedla na druhou stranu republiky. Přesněji do východní části Krušných hor, kousek na sever od Teplic. Hledání správné mapy poněkud znesnadňovala absence zelených ploch na mapě. Protože oblast, kterou jsme vybrali z mapy Medvědí vrch, je na výřezu ve skutečnosti dost hustníková.

Ale teď už pojďme na zadání prvního dne po zimním slunovratu. Dneska si dáme takový trošku “sprintový” speciál.

Mapa č. 1:

Mapa č.2:

A je čas odpovídat:

Odesláním odpovědi účastník souhlasí s pravidly soutěže.

Adventní kalendář O-news:

Adventní kalendář 1. den – Advanta Cup

Adventní kalendář 2. den – Grand Prix Silesia

Adventní kalendář 3. den – H.S.H Vysočina Cup

Adventní kalendář 4. den – FotoHra.cz

Adventní kalendář 5. den – Cena střední Moravy

Adventní kalendář 6. den – Pěkné prázdniny

Adventní kalendář 7. den – Rumcajsovy míle

Adventní kalendář 8. den – Velikonoce ve skalách

Adventní kalendář 9. den – Bedřichovská pětihodinovka

Adventní kalendář 10.den – MČR na klasické trati

Adventní kalendář 11. den – Sporticus

Adventní kalendář 12. den – Advanta Cup

Adventní kalendář 13. den – Grand Prix Silesia

Adventní kalendář 14. den – Cena střední Moravy

Adventní kalendář 15. den – H.S.H Vysočina Cup

Adventní kalendář 16. den – INOV-8

Adventní kalendář 17. den – MČR na klasické trati

Adventní kalendář 18. den – Pěkné prázdniny

Adventní kalendář 19. den – Rumcajsovy míle

Adventní kalendář 20. den – Sporticus

Adventní kalendář 21. den – Bedřichovská pětihodinovka

 

0 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Dnes je 18. 4. 2024
a svátek má Valérie.