Adventní kalendář ’22: 20. den – Czech O-Tour 2023

od | 20. 12. 2022 | Soutěž

Znáš popisy? A umíš je používat? I ve větách? Tak to tentokrát bude pro tebe brnkačka. Čekají vás totiž Piktogramové věty. Partnerem dnešního dne je seriál Czech O-Tour, který věnoval do soutěže 2× startovné na celý seriál.


Czech O-Tour 2023

V letošním roce seriál Czech O-Tour proběhl po stopách loňského Mistrovství světa v orientačním běhu, při kterém se nemohly konat doprovodné závody pro širokou veřejnost. Více než 2400 účastníků, kteří běželi alespoň jeden závod, velmi kladné ohlasy a zajímavé propojení s dalšími mezinárodními akcemi dali vzniknout dalšímu ročníku Czech O-Tour. Ten se poběží na Plzeňsku (v terénech relevantních pro JMS 2024), Kokořínsku (v lokalitě 2. kola Světového poháru v OB) a celý seriál bude završen na Šumavě.

Pořadatelé připravili 2x startovné na celý seriál 8 závodů Czech O-Tour 2023. A pokud nechceš čekat, zda vyhraješ, můžeš využít speciál vánoční startovné.


Včerejší úkol nebyl úplně snadný, protože se poměrně dost chybovalo. Správné odpovědi naleznete pod tímto řádkem:

  1. Zde spoustu soutěžících psalo pěšinka, cesta, cestička a další podobné výrazy, uznáváme všechny z nich!
  2. Posed
  3. Louka / Otevřený prostor
  4. Výrazný strom

Zadání 20. dne Adventního kalendáře je velmi prosté. Doplň do vět správné piktogramy tak, aby dávaly smysl. Každý bys měl použít právě jednou. Úkol je vytvořen z parádního pracovního sešitu PROcvič!, který si pro sebe i tvé klubové kolegy můžeš zakoupit na svazovém O-Bchůdku.

Pravidla soutěže

1 komentář

  1. Avatar

    “Louka”, mohl by mi někdo v mapovém klíči ukázat louku 🤷😄. Pak se nedivím, jak se prasí i WRE závody, když ty dokumenty nikdo pořádně nečte.

    Odpovědět

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Dnes je 18. 6. 2024
a svátek má Milan.