Adventní kalendář ’22: 10. den – H.S.H. Vysočina cup

od | 10. 12. 2022 | Soutěž

Třetí adventní svíčku zapálíme již zítra a Vánoce jsou skoro za dveřmi. Ale né, někdo nám ukradl vánoční výzdobu! Musíme začít znovu. Zvládnete během dnešního soutěžního dne opět nastolit vánoční atmosféru?


H.S.H. Vysočina cup

Již 29. ročník závodů H.S.H Vysočina Cup se uskuteční 14.—16. července 2023 v katastru obce Lubná nedaleko Poličky. Závodníci dostanou přesně to, co očekávají, tj. kombinaci middlu, klasiky a závěrečné etapy s hendikepovým startem. Nic se nemění ani na doprovodném programu, ve kterém zůstávají osvědčené body jako MGaPV v pivních štafetách či večerní party.

Pořádáním „Botasu“ či „Háesháčka“, chcete-li, se vracíme do oblasti, kde musely být závody před dvěma lety na poslední chvíli zrušeny. Závodníci konečně dostanou možnost okusit novou verzi mapy Desinka a taktéž část téměř 50 let starého Královce, oba prostory samozřejmě budou zrevidovány 😉.

Pořadatelé darovali do soutěže 2x startovné a 2x kemp na H.S.H. Vysočina cup 2023


Devátý “italský den” zamotal hlavu nejednomu soutěžícícmu. Kolik schodů bylo na videu? To jste naštěstí počítat nemuseli. Kde tedy startovala a končila jednotlivá videa?

Video 1: N27 – L25 (jako cíl bereme i L26 – bylo to na hraně)

Video 2: K26 – I21 (jako start bereme i K25 – bylo to na hraně)

Cílem bylo, abyste trefili trasu na mapě, tak budeme benevolentnější. Už tak to bylo dost těžké 🙂

Co dělat se starými orienťáckými mapami? Každý je má – závodníci, pořadatelé, z tréninků, závodů, soustředění. Co s nimi? Místo vyhození do koše se nabízí řada dalších možností:

  • Využijte staré mapy na trénink dětí v tělocvičně (puzzle, hledání mapových značek, kreslení voleb postupů, …)
  • Ze starých map si udělejte papíry na poznámky nebo na kreslení pro děti. U nových map se dá na prázdnou stranu i tisknout.
  • Využijte mapy na oddílový trénink (např. pokud vám zbyly po uspořádáném závodě, který stejně většina členů oddílu neběžela)

Dnešní soutěžní úkol: Udělejte ze starých orienťáckých map vánoční výzdobu. Výsledné foto nám zašlete na e-mail matej.burda@o-news.cz a vyplňte soutěžní formulář, abychom věděli, komu máme připsat body. Na Instagramu můžete označit náš profil @onewscz.

Tip redakce: Na velikonoční výzdobu staré mapy také určitě poslouží

Máte další tip, jak naložit se starými mapami, aby nemusely do koše? Napište nám do komentářů.

Pravidla soutěže

0 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Dnes je 28. 11. 2023
a svátek má René.