Adventní kalendář 21. den – Bedřichovská pětihodinovka

od | 21. 12. 2016 | Soutěž

Dvacátý první den soutěže je tady! Zbývá nám posledních pár kontrol, které ale nebudou moc jednoduché. Ve vedoucím balíku je po devatenácti kolech pouhopouhých 7 lidí. A nejsou to žádná ořezávátka! Nejzkušenějším závodníkem v čelním balíku je David Hepner. Má víc zkušeností, než dvojice nejmladších členek balíku dohromady: Klára Odehnalová a Šárka Sokolářová. Druhá jmenovaná má v balíku ještě jednoho oddílového kolegu, ale proti sobě má přesilu čtyř slávistů. Kdo nakonec vyhraje? Zkušenosti, nebo dravé mládí? A nebude to nakonec někdo z deseti nejbližších pronásledovatelů? To se dozvíme již za pár dní! Jedním ze sponzorů naší soutěže je závod Bedřichovská pětihodinovka.


Bedřichovská pětihodinovka, 15. ledna 2017, Bedřichov

b5h_logoBedřichovská pětihodinovka (B5h), to je série „O“ Adventure závodů s desetiletou tradicí. Jedná se orientační závody dvojic typu score lauf pro širší sportovní veřejnost – v  zimě na běžkách, na jaře na silničkách, v létě na bajku a občas i pěšky, když není sníh.  Centrem závodu je zpravidla Bedřichov v Jizerských horách, časový limit závodu je vždy 5 hodin. Termín zimní B5h v roce 2017 je v neděli 15. 1. 2017, jako plnohodnotná náhrada za přesunutou Jizerskou 50.

Online přihlášky byly spuštěny 1.12.2016, ukončeny budou v pondělí před závodem 9.1.2017. Všichni přihlášení do konce roku (31.12.2016) dostanou v rámci startovného tmavé lyžařské ponožky z nové kolekce SPORTICUS.CZ. Kapacita závodu je omezena na cca 100 dvojic, tudíž rada je jasná – hlaste se co nejdříve ?

Přijeďte se pokochat krásnými terény Jizerských hor, určitě se podíváte i na místa, kam normálně nejezdíte. Těší se na Vás pořadatelé Mirek a Markéta Kalinovi.

2016_zima_nahled_ver_2

Mapa Zimní Bedřichovské pětihodinovky 2016

Pořadatelé Bedřichovské pětihodinovky věnovali do soutěže 1x startovné pro dvojici na zimní Bedřichovskou pětihodinovku 2017.


Včera jsme slíbili takové oddychovější kolo. Stejně tak jako u minulé bonusové soutěže, tak i dnes vyhlásíme vítěze až později po zpracování výsledků. Nicméně správnou odpověď si napíšeme. Mnoho z vás podle dvou ukázek jasně poznalo horu Ostaš a na ní mapu Ostaš z roku 2007.  Mimo jiné se zde běžel i závod Východočeského poháru. V hlavní mužské kategorii tehdy vyhrál Václav Komanec před Petrem Losmanem a Eduardem Šmehlíkem.

Protože se blížíme do finiše, je potřeba zvednout závodní tempo. A tak si v rámci dnešního kola orazíme hned dvě kontroly. Ano, chápete to správně. Dnes bude vašim úkolem najít hned dvě mapy! Proto je také dnes formulář uzpůsoben tak, že do něj půjdou napsat dvě odpovědi naráz! Platí to, co každý den – platné je první odeslání formuláře! Za každou správnou odpověď získáte bod, dnes můžete tedy získat celkem body dva.

Ukázka mapy č. 1:

Ukázka mapy č. 2:

Odpovědní formulář na dnešní den:

Odesláním odpovědi účastník souhlasí s pravidly soutěže.

Adventní kalendář O-news:

Adventní kalendář 1. den – Advanta Cup

Adventní kalendář 2. den – Grand Prix Silesia

Adventní kalendář 3. den – H.S.H Vysočina Cup

Adventní kalendář 4. den – FotoHra.cz

Adventní kalendář 5. den – Cena střední Moravy

Adventní kalendář 6. den – Pěkné prázdniny

Adventní kalendář 7. den – Rumcajsovy míle

Adventní kalendář 8. den – Velikonoce ve skalách

Adventní kalendář 9. den – Bedřichovská pětihodinovka

Adventní kalendář 10.den – MČR na klasické trati

Adventní kalendář 11. den – Sporticus

Adventní kalendář 12. den – Advanta Cup

Adventní kalendář 13. den – Grand Prix Silesia

Adventní kalendář 14. den – Cena střední Moravy

Adventní kalendář 15. den – H.S.H Vysočina Cup

Adventní kalendář 16. den – INOV-8

Adventní kalendář 17. den – MČR na klasické trati

Adventní kalendář 18. den – Pěkné prázdniny

Adventní kalendář 19. den – Rumcajsovy míle

Adventní kalendář 20. den – Sporticus

0 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Dnes je 18. 4. 2024
a svátek má Valérie.