Adventní kalendář ’21: 9. den – O-RUN
Dnes je 28.01.2022

Soutěž | 09.12.2021

Nahoru, dolů, nahoru, dolů… To nám už včera stačilo. Dnes si trochu zasprintujeme, čeká nás streetview orien´ťák v Teplicích! Partnerem dnešního kola je O-RUN.


O-RUN

O-RUN je česká rodinná orienťácká firma a značka, kterou můžete vidět na většině českých, moravských a slezských závodech. O-RUN je výhradním distributorem několika severských značek, těmi nejvýznamnějšími jsou Bagheera, True Story, Oak Socks, Str8 compass, českých značek Bjež a Ionilyte, ale také výrobcem špičkového klubového oblečení.

Mimo závodní sezónu je k dispozici rozrůstající se e-shop, kde lze pořídit vše co je potřeba pro orientační běh ale i aktivní život v pohybu obecně. Letos je silným tahákem exkluzivní Bagheera Dalecarlian merino kolekce a například kompasy Str8. Dlouhodobým “držákem” v sestavě jsou pak třeba “dedáče” Bagheera Orienteering pants.

Přejeme příjemně strávený vánoční čas a těšíme se na viděnou v sezoně 2022.

Pořadatel O-RUN daroval do soutěže 2 kusy dresů WOC 2021.


Jak se vám dařilo včera ve hřbetech a údolíčcích?

ABCDEFG12345678
Do kopceDo kopceDo kopceDo kopceZ kopceZ kopceDo kopceNa hřbítkuNa hřbítkuV údolíčkuU/HV údolíčkuNa hřbítkuNa hřbítkuNa hřbítku

U kontroly 4 uznáváme obě varianty (nejde to z mapy jednoznačně určit)
No a šipka u chybějícího písmena H mířila z kopce. Kdo to napsal do poznámky, má u nás malé, za to však bezvýznamné plus.


Dnešní úkol: Podle mapy nalezněte na Panoramě na mapách.cz kontroly, volte správné postupy a odpovězte správně na otázky (odpovědi hledejte na jednotlivých kontrolách nebo postupech).
Na start se dostanete tudy!


Mapa s dnešní tratí. Děkujeme Michalovi Žejdlíkovi a oddílu LTP za poskytnutí pořádného kusu orienťácké mapy.

Mapa v pdf

Pravidla soutěže

Facebooktwitter


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *