Adventní kalendář ’21: 3. den – OCAD.cz

od | 3. 12. 2021 | Soutěž

Máme první dvě kola O-News.cz Adventního kalendáře za sebou. Hodně jste museli hledat, nyní hledat nic nebudete muset a přinášíme vám do jisté míry jednoduchou orienťáckou hádanku.


Partner dnešního kola: OCAD.cz

Dnešním partnerem je OCAD.cz. Děkujeme!

OCAD.cz je oficiální obchodní zastoupení švýcarské softwarové společnosti OCAD AG pro ČR, Polsko a Slovensko. Zajišťujeme technickou podporu vašich licencí. Jsme hrdými partnery WOC 2021. OCAD i v novém roce 2022 představí nové užitečné funkce a vychytávky pro orientační sporty.

OCAD.cz věnoval do soutěže dvě licence OCAD Course Setting Single/1 rok nebo když bude výherce preferovat jinou verzi, tak nabízí slevu 750 Kč na zvolenou edici „Single/1 rok“.


A jak to dopadlo včera? Tady jsou správné odpovědi čtvrtečního kola:

 • 1) (Mario) Koteski
 • 2) (Sabine) Hauswirth a (Magne) Daehli (trošku jsme během museli upravit zadání)
 • 3) (Vojtěch) Král
 • 4) (Lisa) Risby

Dnešní úkol: Nastává zimní čas, kolem sebe máme mnoho sněhových vloček. Tady u nás na O-News.cz zmutovaly a některé skrývají v sobě tajemství. Z rébusu by vám mělo vyjít jedno orienťácké slovo. Jaké to je? To nám vepište do formuláře níže.


Pravidla soutěže

2 Komentáře

 1. Avatar

  To řešení včerejška mi nějak nesedí. Sabine Hauswirth byla na děleném 17. místě. Při přičtení 3:38 by běžela za 50:33, tedy o sekundu rychleji, než 27. Anika Gassner. Byla by tedy 26. a pohoršila by si o 9 pozic. Naopak zadání splňuje Amy Nymalm. Je totiž potřeba si uvědomit, že ačkoliv Finové nezískali žádnou medaili, tak je to o jednu méně než Novozélanďané, Ukrajinci a především Dánové, kteří jsou myslím určitě v OB uznávaným státem.

  Odpovědět
  • Avatar

   ano, Hauswirth nesplňovala podle mě ani jedno zadání, pokud nebylo vypsané na chvíli ještě nějaké třetí, případně si nespojím část ranního a část odpoledního :-). Pro ranní zadání +3.40 a 11 míst jsem našel teda Olaussen (pominu slovní kombinaci v zadání že běžím pomaleji a polepším si).

   Odpovědět

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Dnes je 28. 9. 2022
a svátek má Václav.