Adventní kalendář ’21: 24. den – O-bchůdek

od | 24. 12. 2021 | Soutěž

Vánoce jsou tady, Vánoce jsou tady a s nimi také poslední soutěž letošního Adventního kalendáře. Užijte si klidné svátky a do nového roku vstupte jak jinak, než orienťácky.


O-bchůdek

Od letošního roku má Český svaz orientačních sportů svůj O-bchůdek. Tedy internetový obchod, který primárně nabízel možnost si zakoupit suvenýry z Mistrovství světa v orientačním běhu 2021, ale postupně v jeho portfoliu najdeme metodické materiály, pořadatelské pomůcky, O-knihu (i minulá vydání) nebo orienťácké výukové hry. Sortiment se má v dalších letech významně rozšiřovat. Podle stavu objednávek nejen v předvánoční době je evidentní, že obdobný projekt tu chyběl a je o jednotlivé položky enormní zájem. Samozřejmostí je platba kartou a různé možnosti dopravy.


Poslední novinkou, kterou si lze objednat v O-bchůdku, je Dohledávka, výuková hra nejen pro děti založená na principech hry Dobble. V této mapové hře má každá dvojice karet právě jeden společný objekt kontroly.

Metodická rada ČSOS věnovala do této soutěže 2x hru Dohledávka, kterou si lze objednat ve svazovém O-bchůdku.


Nejprve se podíváme na řešení ze včerejšího kola:

Chtěli jsme po vás, abyste na základě výškových profilů poznali, která dvě okresní města dané profily spojují. A správné odpovědi jsou:
1. Jablonec nad Nisou – Liberec
2. Zlín – Vsetín
3. Jindřichův Hradec – České Budějovice
4. Ústí nad Orlicí – Rychnov nad Kněžnou
5. Klatovy – Domažlice
6. Nymburk – Kolín


Dnešní úkol: Na co se těšíte v roce 2022?


Pravidla soutěže

0 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Dnes je 25. 2. 2024
a svátek má Liliana.