Adventní kalendář ’21: 22. den – Sporticus.cz

od | 22. 12. 2021 | Soutěž

Včera se luštily falešné kontroly v koridoru, dnes máte za úkol poznat podle obrázků výrobce orienťáckého vybavení. Partnerem dnešního kola je Sporticus.


Sporticus

Sporticus je internetový obchod se sportovním zbožím, který vznikl v návaznosti na velmi úspěšný e-shop VOSKY.KAMZASNEHEM.CZ.
V současnosti není pouhým internetovým obchodem, navštívit Sporticus můžete také v nové prodejně na Praze 9 a v zimním období jsme vám k dispozici na prodejně v Bedřichově.

Pražská prodejna SPORTICUS.CZ je jediná v ČR, která má skladem ucelenou řadu lyžařských vosků a doplňků SWIX jak pro běžkaře, tak sjezdaře a také kompletní nabídku batohů, ledvinek a vaků na lyže. Kromě vosků a doplňků můžete vybírat z těch nejběžnějších typů lyžařských holí a toho nejlepšího lyžařského oblečení SWIX, které je opravdu velmi kvalitní. V naší široké nabídce naleznete čepice, rukavice, termoprádlo, střední vrstvy, kalhoty, bundy a ponožky. Přímo na prodejně si můžete vyzkoušet, co vám padne nejlépe.

Sporticus.cz daroval do soutěže 2 páry orienťáckých podkolenek.


Nejprve se podíváme na řešení ze včerejšího kola: Včera většina z vás správně odhalila, které kontroly dle popisu nemohly být umístěny v koridoru a pokud jste vzali jejich písmenka, tak vám vyšla tajenka: VESELEVANOCE


Dnešní úkol: Dnes máte za úkol poznat výrobce orienťáckých bot a buzol, které jsou nezbytné pro každý orienťácký závod a trénink. Ve formuláři je zobrazen obrázek buzoly nebo bot, ke kterému doplníte výrobce tohoto produktu.


Pravidla soutěže

2 Komentáře

 1. Avatar

  Ad včerejší AK – prostřední sloupec popisů, poslední řádek, písmeno C – popis zarostlý otevřený prostor, SZ část – tohle v tom koridoru podle mne lze nalézt (kousek na sever od louky se silnicí a el. vedením), nicméně pak by v tajence jedno C přebývalo…

  Odpovědět
  • Avatar

   LuHo je blbec, neberte komentář vůbec v potaz.

   Odpovědět

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Dnes je 20. 5. 2024
a svátek má Zbyšek.