Adventní kalendář ’21: 21. den – O-RUN

od | 21. 12. 2021 | Soutěž

Po včerejší návštěvě pořadatelů MS 2021 se dnes zase trochu proběhneme s mapou. Čeká nás trénink zvaný koridor! Partnerem dnešního kola je O-RUN.


O-RUN

O-RUN je česká rodinná orienťácká firma a značka, kterou můžete vidět na většině českých, moravských a slezských závodech. O-RUN je výhradním distributorem několika severských značek, těmi nejvýznamnějšími jsou Bagheera, True Story, Oak Socks, Str8 compass, českých značek Bjež a Ionilyte, ale také výrobcem špičkového klubového oblečení.

Mimo závodní sezónu je k dispozici rozrůstající se e-shop, kde lze pořídit vše co je potřeba pro orientační běh ale i aktivní život v pohybu obecně. Letos je silným tahákem exkluzivní Bagheera Dalecarlian merino kolekce a například kompasy Str8. Dlouhodobým “držákem” v sestavě jsou pak třeba “dedáče” Bagheera Orienteering pants.

Přejeme příjemně strávený vánoční čas a těšíme se na viděnou v sezoně 2022.

Pořadatel O-RUN daroval do soutěže 2 kusy dresů WOC 2021.


Jak se vám dařilo včera s poznáváním pořadatelů MS?

  1. Jakub Chaloupský, předběžec
  2. Monika Štveráková, dobrovolnická školka
  3. Jan Kočíb, vedoucí kosmonautů (hlídači kontrol 🙂 )
  4. Barbora Balcarová, sociální sítě
  5. Olda Přinda, cílové občerstvení
  6. Petra Hlaváčková, zástupce předsedy OV
  7. Jan Picek, předseda OV
  8. Tereza Čechová, univerzál

Dnešní úkol: Trenér postavil svěřencům na soustředění tzv. koridor. Vaším úkolem je koridorem proběhnout a sesbírat všechny kontroly v něm ukryté. V popisech kontrol níže je ale několik kontrol navíc, které v tomto koridoru být postaveny ani nemohly. Identifikujte tyto kontroly, tím vám vyjde tajenka a tu zapište do odpovědního formuláře (dohromady, bez mezer, bez interpunkce).


Klikněte pro zvětšení.

Pravidla soutěže

0 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Dnes je 7. 12. 2023
a svátek má Ambrož.