Adventní kalendář ’21: 18. den – O-Požáry

od | 18. 12. 2021 | Soutěž

Jak se Vám líbil včerejší úkol adventního kalendáře? Že to byla brnkačka? Tak v tom případě ten dnešní zvládnete poslepu! A to téměř doslova! Budete totiž napínat hlavně svoje uši.

Nejdříve však úvodem několik slov od našeho dnešního sponzora, závodů O-Požáry:

Hornopožárské polesí bylo v roce 2021 dějištěm Mistrovství České republiky na klasické trati. Rozsáhlý lesní komplex, plný netušeného množství difúzních hustníčků, kamenů, lomů a zařízlých údolí, je však připraven pohostit orientační běžce i v roce 2022. OK Kamenice totiž plánuje na červencové svátky 3denní závody s kempem v blízkosti řeky Sázavy, kde budou perfektní podmínky pro vznik té správné prázdninové atmosféry. Na závodníky čekají 3 různorodé etapy, jež je prověří ve všech směrech, a k tomu i netradiční a bohatý doprovodný program. Proslýchá se, že závody prostě budou mega vymazlený, a tak se všeobecně doporučuje rezervovat termín 4. – 6. 7. pro návštěvu Posázaví!

Termín přihlášek na závody: 17. 6. 2022

Pořadatelé z OK Kamenice věnují do soutěže 2x startovné + kemp na závody O-Požáry.


Ještě si bleskově ukážeme správné odpovědi ze včerejšího úkolu:


Tak co, kolik z Vás to dalo správně? A teď už k dnešnímu úkolu. Níže najdete krátké video, ve kterém postupně uslyšíte 7 našich (pěších) reprošů. Vaším úkolem nebude nic jiného, než správně přiřadit ke hlasu jméno. Ale pozor, v nabídce budou i falešné varianty, které ve videu vůbec nejsou.

Tak pořádně špicujte uši, a hodně štěstí. Redakce O-News se předem omlouvá všem neslyšícím, že jim neumožní řešení dnešního úkolu.

0 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Dnes je 25. 2. 2024
a svátek má Liliana.