Adventní kalendář 2019: Budeme vyhlašovat!
Dnes je 29.01.2020

Soutěž | 28.12.2019

Mnozí z vás už zaznamenali, že každý rok míváme tradiční vyhlášení výsledků na Silvestra v odpoledních hodinách, které pro vás zprostředkovávání přímým přenosem. Ani letos tuto tradici neporušíme, o přesném času vysílání budeme informovat. Nyní je ale čas na kontrolu vašich odpovědí a našich počtů. Přece jen je sváteční doba a sem tam se chybka stane…

Prosíme vás, abyste se mrkli, jestli se vám zdá, že je u vaší registračky vše v pořádku. V případě nesrovnalostí se ozvěte výhradně na mail roman(at)o-news.cz, kde budou řešeny veškeré reklamace. Nejpozději však do 30. 12. 2018 20:20 hod, na pozdější připomínky nebudeme brát ohledy.

Soubor s výsledky: vysledky_AK_web_2019

Zrekapitulujeme si, o co že letos hrajeme?


H.S.H. Vysočina Cup 2020

Příští ročník H.S.H Vysočina Cupu se uskuteční od 10. do 12. července v jižní části CHKO Železné hory. Centrum bude situováno nedaleko chotěbořského pivovaru, jehož produkty se účastníci našich závodů již několik let osvěžují. Zda se podaří této skutečnosti nějak nadstandardně využít, se dozvíte během jara. Mimo to se jistě uskuteční další ročník Mistrovství galaxie a přilehlých vesmírů v pivních štafetách. Horké novinky z přípravy mohou závodníci i přes zimu sledovat na instagramu akce, případně se mohou pochlubit svým trénink pod hashtagem #botasseblizi.

Závodníky čeká obvyklé rozložení etap od pátečního middlu po nedělní handicapový start a taktéž oblíbené doprovodné soutěže. Komu budou zbývat síly, může vyplnit volný čas například turistikou v malebném údolí Doubravy, které přetíná závodní prostor.

Pořadatelé závodu H.S.H Vysočina Cup darovali do soutěže 3x startovné + ubytování v kempu


Tatry orienteering

Již počtvrté se na území Tatranského národního parku a Liptova připravují vícedenní závody Tatry orienteering, ty se odehrají již na konci června 25. – 28. 6. 2020.Pro závodníky je připravena novinka v podobě nejkrásnějších skalnatých terénů v regionu. Dvě etapy tedy budou přímo v TANAPu a dvě v jeho blízkosti.

“Vyjednávání s Národním parkem jsou asi nejtěžší z předzávodních příprav. Snažíme se vyjednat jednu etapu v Tatranské Lomnici pod Lomnickým štítem, když se to nepovede, je alternativou zajímavý rovinatý terén na Podbánském,” přibližuje pořádání hlavní organizátor Valter Sohler. Pořadatelé plánují nabídnou zvýhodněné startovné pro početné kluby, levné ubytování, vstup do aquaparku nebo tréninkovou mapu zdarma. Novinkou v regionu je pak via ferrata “Dve Veže” v blízkosti jedné z etap. Navíc klub s nejvyšším počtem přihlášek získá poukaz od sponzora na 1000€ při celkové účasti min. 500 závodníků.

Pořadatelé věnovali do soutěže 2x startovné.


Zlínský Škrpál

Druhý srpnový víkend, přesněji 7. – 9. 8. 2020 připravuje klub SKOB Zlín vícedenní závody v jižním výběžku Hostýnských vrchů. Prostor sobotní klasické trati a nedělní zkrácené trati dost možná důvěrně znáte ze závodů Českého poháru, který proběhl letošní podzim. Pro závody použijeme stejné centrum, tj. louku nad obcí Lukoveček, v jejíž blízkosti naleznete mimo jiné i koupaliště. Téměř všude čistý průběžný les, spousta erozních rýh, ujeté svahy a bažinky – to jsou základní charakteristiky lesa.

Na páteční večer pro Vás domlouváme jako první etapu sprint v nejnavštěvovanějším turistickém místě Moravy – v ZOO Zlín. V rámci startovného na závody by měla být i páteční celodenní vstupenka do ZOO!

Pořadatelé závodu věnovali do soutěže 2x startovné + ubytování v kempu.


Cena východních Čech 2020

Kde jinde si vyměnit dojmy z prázdnin než během jejich posledního víkendu… A tedy na „Východkách“! Jako každý sudý rok je i v ten dvacítkový pořádá ókáčko (OK99 Hradec Králové – pozn. red.) a ani tentokrát vás neodbude jen tak nějakou hradeckou plackou. Nicméně už vás pořadatelé nechtějí dále trápit Závorou a posunuli těžiště dění do trochu nižších a méně kamenitých poloh. Tentokrát se vrátíte do starého osvědčeného Vyhnánova. Prostě terény tak akorát i vzdálenost z různých koutů republiky tak akorát.

Na Liščí hoře u Vyhnánova se běželo již mnohokrát. V minulosti třeba MČR štafet a klubů, naposledy letos na podzim na oblastním žebříčku. V roce 2020 se zde bude běhat v rámci Ceny východních Čech!

Od 28. do 30. srpna 2020 vás čeká osvědčený program, páteční krátká, sobotní klasika a nedělní zkrácená, hendikepová. A samozřejmě vás nenecháme jen tak se nudit ani mezi tím. Nevyrazíte-li na safari do Dvora, na pískovce do Ádru nebo rovnou na Sněžku, můžete si zaběhnout Orient show!

Pořadatelé Ceny východních Čech věnovali do soutěže 2x startovné + ubytování v kempu.


Další ceny do soutěže:

3x startovné + kemp Grand Prix Silesia
2x startovné Helfenburk
2x startovné + kemp Cena střední Moravy
1x startovné + kemp Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji
2x dres WMOC 2020 Košice SVK
2x startovné Rumcajsový míle
1x dres WOC 2021
2x startovné Sandstones | Pískovce
3x startovné Česká Kanada
1x 40l Duffel (od O-run)

Které kolo Adventního kalendáře se vám líbilo nejvíce? Můžete vybrat až 5 různých odpovědí.

Výsledky ankety

Loading ... Loading ...

 

Facebooktwitter


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *