Adventní kalendář 20. den – Sporticus
Dnes je 21.01.2020

Soutěž | 20.12.2016

Zbývá posledních 5 dní do Vánoc. Po 18. dni zůstalo už jen posledních patnáct bezchybných a vypadá to, že 19. den nám to ještě trošičku víc procedí. A my jsme si řekli, že úterý je ideální den na nějaký ten delší výběh, a tak jsme pro vás nachystali něco jednoduššího. A taky třetí jednodenní bonusovou soutěž. Partnerem celého dnešního dne je Sporticus.


Sporticus – www.sporticus.cz

sporticus_kratce

Stánkový prodej patří k závodům v orientačním běhu jak syrečky k Olomouci. Na většině hlavních závodů letos nechyběl ani stánek SPORTICUS. Koupit jste si zde mohli nejen potřeby pro OB, jako jsou podkolenky, buzoly, čipy, popisovníky a tejpovací pásky a obuv, ale také sportovní výživu, která minimálně při delších závodech přijde vždycky vhod.

Mnozí z vás určitě zaregistrovali, že Sporticus neprodává pouze ve stánku na závodech, ale také prostřednictvím svého e-shopu. Internetový obchod se sportovním zbožím SPORTICUS.CZ vznikl v návaznosti na první a velmi úspěšný e-shop VOSKY.KAMZASNEHEM.CZ – ten byl založen v roce 2010 a zprvu se jednalo opravdu pouze o prodej lyžařských vosků a servisních doplňků spojených s mazáním lyží. Postupně se ale nabídka produktů rozšiřovala a původní název obchodu již nepokrýval celou škálu prodávaného zboží. Vznikl tak nový obchod se zastřešujícím názvem SPORTICUS.CZ.

praha-uvodniOd 10. 10. 2016 můžete nakupovat také v příjemném prostředí nové kamenné prodejny na Praze 9. Skladem zde mají téměř všechny produkty z jejich nabídky. V zimním období bude otevřena také prodejna v Bedřichově.
Sami prodejci jsou nadšenými sportovci, těží ze zkušeností a dokážou poradit s výběrem produktů a jejich správným použitím. Pro ostatní nadšené lyžaře, cyklisty, orienťáky i jiné sportovce a hobíky pořádají sérii závodů Bedřichovská pětihodinovka a další OB a MTBO akce pod hlavičkou oddílů, ve kterých jsou činní.

Sporticus věnoval do soutěže 1x balíček.


Co že byly zač ty dva zákeřné, otočené a neúplné včerejší mapové výřezy? Byly to fragmenty mapy Zahájený. První výřez byl ze severu mapy, druhý z jihozápadního cípu. Mapa pochází z roku 2009. Běžel se na ní 5. závod Českého poháru (na klasické trati).

Nyní je čas na zadaní jednodenního bonusového kola: Ptáme se Vás, kolik lidí mělo k 19.12.2016 23:59 alespoň 10 správných odpovědí v soutěži “Adventní kalendář”? Předpokladem zařazení do této jednodenní soutěže je správná odpověď na dnešní mapu, která je zadaná níže. V případě více stejných nejbližších tipů rozhoduje čas, kdy byl tip poslán (kdo poslal tip dříve, vyhrává). Tentokrát bude cenou balíček od firmy Sporticus.

Výherce bude zveřejněn na stránkách www.o-news.cz a bude kontaktován e-mailem.

Jubilejní dvacátá mapa nás dnes zavede do oblasti skal a kamenů, to jde ostatně poznat i z výřezu. Z druhého výřezu zase poznáte, že je orientovaný na sever. Teď už to stačí dát dohromady, trochu zalovit v paměti a zvesela odpovídat!

  

 

Na závěr stačí vyplnit formulář:

Odesláním odpovědi účastník souhlasí s pravidly soutěže.

Adventní kalendář O-news:

Adventní kalendář 1. den – Advanta Cup

Adventní kalendář 2. den – Grand Prix Silesia

Adventní kalendář 3. den – H.S.H Vysočina Cup

Adventní kalendář 4. den – FotoHra.cz

Adventní kalendář 5. den – Cena střední Moravy

Adventní kalendář 6. den – Pěkné prázdniny

Adventní kalendář 7. den – Rumcajsovy míle

Adventní kalendář 8. den – Velikonoce ve skalách

Adventní kalendář 9. den – Bedřichovská pětihodinovka

Adventní kalendář 10.den – MČR na klasické trati

Adventní kalendář 11. den – Sporticus

Adventní kalendář 12. den – Advanta Cup

Adventní kalendář 13. den – Grand Prix Silesia

Adventní kalendář 14. den – Cena střední Moravy

Adventní kalendář 15. den – H.S.H Vysočina Cup

Adventní kalendář 16. den – INOV-8

Adventní kalendář 17. den – MČR na klasické trati

Adventní kalendář 18. den – Pěkné prázdniny

Adventní kalendář 19. den – Rumcajsovy míle

Facebooktwitter


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *