Adventní kalendář ’20: 14. den – Dřevodělci

od | 14. 12. 2020 | Soutěž

Včera jste si vyzkoušeli sprint z pohledu televizního diváka a poznávat při tom kontroly, dnes nás čeká kvíz s otázkami z různých oblastí OB. Sponzorem dnešního kola je firma Dřevodělci.


Dřevodělci

Dřevodělci jsou rodinná firma, která si libuje ve výrobě dřevěných výrobků. Pomůcky pro děti, hry, vánoční ozdoby a mnoho dalšího. Pro výherce si připravili originální orienťácký věšák na klíče nebo medaile, který můžete vidět i na ukázkách. Pokud nechcete čekat až na vyhlášení a mít o-věšák i další výrobky ze dřeva již před Vánoci, můžete objednávat ihned na www.drevodelci.cz

Dřevodělci darují do soutěže 2x o-věšák na medaile.


Sprint ve francouzské zahradě zámku v Rosicích na Brněnsku byl asi jednodušším z úkolů letošního Adventního kalendáře. Většina z vás jej vyřešila bez chyb, jen několik soutěžících se spletlo v některé z kontrol. Správná posloupnost oražených kontrol byla tato: 39, 31, 59, 40, 48, 51, 47.


Dnes máte za úkol správně vyplnit kvíz, který se nachází dole ve formuláři. Jsou zde zastoupeny různé oblasti, od OB firem, přes mapové klíče až po vtipnou otázku na konci. Příjemné luštění!

Své odpovědi pište do formuláře níže:

Pravidla soutěže

0 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Dnes je 30. 3. 2023
a svátek má Arnošt.